Faz-2 - Windows 10 v.1809 - Güncel İmaj (17.04.2019)

Kodla Büyü
Başka kullanan ve sorun yaşayan oldu mu?
İndirip kurmayı düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın da Eğer problem varsa 14gb kotam gitmesin.

Hocam emeğinize sağlık. İmaj çok kullanışlı fakat ekran klavyesi çalışmıyor. Sorunu nasıl gidermem gerekiyor?

hocam benim okulumda pardusa geçtik ama bazı bilgiyarları tekrar windowsa döndürmem gerekti. Bu imajı faz2 makinelere bir türlü kuramadım. rufus ile eski ya da yeni bioslara yüklememe rağmen yapamadım. yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar

rufus ile yazdırıp denedim, kurulum aşamasında hata verdi. kurulum başlamadı. tekrar deneyip bilgi veririm inş.

Kolay gelsin. İmajı yükledim tek bir kullanıcı hesabı var ve yeni bir kullanıcı hesabı eklemek istiyorum. Aile ve diğer kişiler kısmından eklemek istiyorum izin vermiyor. Bu yönetici yetkili hesapla masaüstünden herhangi birşey silebilirler program kaldırabilirler veya yükleyebilirler. Herhangi bir değişiklik yapmalarını istemiyorum. Sadece yönetici program yükleyebilsin kaldırabilsin istiyorum. Deeprize vb kullanmak istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor

?? Hocamın da belirttiği durumun bir çözümü var mı?

Hocam emeğinize sağlık. İmaj çok kullanışlı fakat ekran klavyesi çalışmıyor. Sorunu nasıl gidermem gerekiyor?
ayarlar-cihazlar-yazma dan klavye ayarlarına girin hocam. klavye ayarlarında aşağıya doğru kapalı olan bi alan var. tablet......orayı acık yapın hocam

Yüklerken böyle bir hatayla karşılaştım.

Ekli dosyalar

• 20200121_110109.jpg
    20200121_110109.jpg
    100.5 KB · Görüntüleme: 78
  • 20200121_110048.jpg
    20200121_110048.jpg
    113.3 KB · Görüntüleme: 73
Geri