Faz-2 (Yeni imaj yayınlanmıştır)

Kodla Büyü
Hocam merhaba önce emeğinize sağlık teşekkür ederiz. İndirme linki çalışmıyor maalesef. Bir de bu imajı düzenlediğiniz clonezilla programını atabilir misiniz rica etsem. Biz de okulumuza göre düzenleyip yeni imaj almak istiyoruz.

https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/faz-2-tam-sadece-c-imaj-windows-10-v1903-ekim-2019.170303/
Konudaki imajın değiştirilip hatalarının giderildiği güncel halidir. Çalışmaya ait açıklamalar ve görseller aşağıdaki gibidir:
  • Şubat 2020 tarihi itibarıyla sistem ve programlar günceldir.
  • Tüm disk türleri ve boyutlarına yüklenebilir. Tüm diski sıfırlar.
  • İmaj boyutu 10.2 GB'tır. Yüklü program listesini görsellerden inceleyebilirsiniz. Sistemi olabildiği kadar sade tutmaya çalıştım; kullanışlılığını bozmadan.
  • Etkinleştirme sorunsuzdur ve internete bağlanmayı gerektirir. MEB hatlarında sunuculara ulaşmama durumundan kaynaklı mobil internete bağlanmanız gerekecektir.
  • İmajda yönetici yetkili ve şifresiz bir kullanıcı vardı.
  • Office 2016 sürümü yüklenmiş ve lisanslama yapılmamıştır. Netsupport School aynı şekilde.
  • Sistemin çalışılabilirliğini bozmadan gereksiz servisler ve uygulamalar kaldırılmıştır.
  • Intel ve AMD tahtalarda test edilmiştir. Sürücü sorunu bulunmamaktadır.
  • Sistem etkinleştirmesi yapıldıktan sonra otomatik güncelleştirmeleri kapatmak için Yerel Disk D sürücüne kullanabileceğiniz program eklenmiştir.
  • Ekran klavyesini varsayılan haliyle bıraktım, tüm ekranı kaplayan bir klavyeyi kullanışlı bulmadım.
  • Rufus ve Winsetupfromusb ile flash belleğe yüklemeler test edilmiştir. Yardım için:
    https://www.bilgisayarbilisim.net/k...ukleme-adimlari-winsetupfromusb-rufus.170432/
  • İndirme linki Google Drive olup kota aşım durumunda oturum açıp kopyasını oluşturun ve o şekilde indirin.
İndirme Linki: https://drive.google.com/open?id=1MMPxdqs69_CBQ8q-ClBxr7DEt_73SFwH

MD5: 14777214AEEBAAD75332C0352E6DCEE5

Ekli dosyayı görüntüle 65127
Ekli dosyayı görüntüle 65128
Ekli dosyayı görüntüle 65129
Ekli dosyayı görüntüle 65130

dosyayı indirme hatası veriyor. nasıl indirebilirim.

Tahta F7 sonrası böyle bir şifre ekranı geldi. Sifre nedir?

Ekli dosyalar

• 20200907_120637.jpg
    20200907_120637.jpg
    52.5 KB · Görüntüleme: 82
hocam öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. iki sorum olacaktı. birincisi imaj yükleyecegim ET shadow defender yüklü idi imaj yükledikten sonra sürekli sistem geri yükleme onarım sayfası açılıyor sürekli, bilgisayar açılmıyor. Bunun shadow programından kaynaklı olabileceğini yazmışsınız.Bilgisayar açılmadığı için programı silemiyorum Bende diskleri sıfırlayıp tekrar bölüp imajı yüklesem bir sorun olur mu acaba?
ikinci sorum ise flashı kendim bootable yaptım iso dosyasını içine aktardım direk usbden format atıyorum program kullanmadan bunun herhangi bir etkisi olur mu acaba bilemedim.

merhaba hocam emekleriniz için teşekkürler.. image indiremiyorum.. yeniden yükleyeceğim demişsiniz..acaba ne zamana biter. ona göre bekleyeyim diyorumda akıllı tahtalarımı acil yenilemem gerekiyor

hocam öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. iki sorum olacaktı. birincisi imaj yükleyecegim ET shadow defender yüklü idi imaj yükledikten sonra sürekli sistem geri yükleme onarım sayfası açılıyor sürekli, bilgisayar açılmıyor. Bunun shadow programından kaynaklı olabileceğini yazmışsınız.Bilgisayar açılmadığı için programı silemiyorum Bende diskleri sıfırlayıp tekrar bölüp imajı yüklesem bir sorun olur mu acaba?
ikinci sorum ise flashı kendim bootable yaptım iso dosyasını içine aktardım direk usbden format atıyorum program kullanmadan bunun herhangi bir etkisi olur mu acaba bilemedim.
İlk durumunuz için söylüyorum; disklere dokunmayın veya herhangi bir işlem yapmayın. Direkt imajı atın, shadow defender da kalkmış olur o zaman.
Diğer durumunuz için de flash belleğe iso dosyasını direkt atarsanız bootable olmamış olur. Rufus, Winsetupfromusb ya da Universal Usb Installer programlarından birini kullanmanız lazım.

merhaba hocam emekleriniz için teşekkürler.. image indiremiyorum.. yeniden yükleyeceğim demişsiniz..acaba ne zamana biter. ona göre bekleyeyim diyorumda akıllı tahtalarımı acil yenilemem gerekiyor
Hocam şu an imaj test süreci var. Windows 10 güncellemesini bekledim. Çok yüksek olasılıkla perşembe ya da cuma günü upload etmiş olurum. Haftasonu indirir, pazartesi günü de imaj yüklemelerine başlarsınız.

Hocam sizin daha önceki imajlarınızı kullandım. Hepsi de çok iyiydi. Şimdiden emeğinize sağlık. İmajı bende deneyeceğim.

Geri