FAZ 2 Windows 8.1 imajı

Kodla Büyü

lucius-132

Site Gezgini
Daha önce EBA'da bulunan ancak sonradan kaldırılan FAZ-2 Windows 8.1 imajı. Aşağıdaki linkten part1 ve 2'yi indirp, rardan çıkartın. (19Gb imaj dosyası olduğu için 15GB Drive'a sığmaz diye düşünüyordum, o yüzden part lara böldüm. Sıkıştırınca da 15Gb'ın altına düştü. )
içinde sistem geri yükleme kılavuzu da var. Eba'da bu imaj yayındayken yer alan tüm dosyalar burada da mevcuttur.

(11.11.2015)
https://drive.google.com/open?id=0B1GVLSa3CvirSFd5OWk1SnMwLTg

Son düzenleme:
Güzel çalışma. Yenisini eba'ya yüklerler mi acep?

Hocam ben bu 8 imajını da mersin v4 ü de kullandım şimdi mersin v5 yükledim ve kesinlikle çok memnunum, yavaş olduğuna katılmıyorum

Win8.1 pro tahtaya yine 8.1 imaj atarken daha sistem geri yükleme demeden windows sembolünde donup kalıyor ve imaj başlamıyor. Neden olabilir? Yardımcı olur musunuz?

Win8.1 pro tahtaya yine 8.1 imaj atarken daha sistem geri yükleme demeden windows sembolünde donup kalıyor ve imaj başlamıyor. Neden olabilir? Yardımcı olur musunuz?
Flaşı Rufus'un farklı bir versiyonu ile yeniden oluşturup dener misiniz? (İmajın içindeki Rufus 2.2 ile oluşturduysanız, Rufus 2.17 indirip onunla deneyin. Veya tam tersi... Başka versiyon kullandıysanız imajın yanındakini kulllanın.)

USB 3.0 tercih edilir.

Bu iso'yu ntfs diske çıkarmaya çalışıyorum ancak insufficient storage hatası alıyorum. Diskte yer de var. Sorun ne olabilir?

Bu iso'yu ntfs diske çıkarmaya çalışıyorum ancak insufficient storage hatası alıyorum. Diskte yer de var. Sorun ne olabilir?
Flash Disk 16 gb ise sığmaz hocam
1.part 12 gb
2.part 2.9 gb
toplamda 14.9 gb ediyor
16 gb flash diskten 14.5 kullanabildiğimiz için sığmaz

Flash belleğe değil bildiğimiz 256 GB SSD diske çıkarmaya çalışıyorum. 40 küsür GB boş yer var.

Çıkarmaktan kastım winrar ile extract etmeye çalışıyorum iso uzantılı dosyayı. Yani rufus ile değil. RAR'ın içinden çıkartıyorum.

dosya sistemi ntfs dediniz değil mi ?
fat 32 olsaydı yukarıdaki hatayı verirdi

Geri