Faz 2ler için win 11 imajı var mı

Kodla Büyü
Tahtalar win11 donanımsal destekliyorum hocam
Windows 11'in işlemci, güvenli mod vb şartlarını karşılamıyor ama bu şartları aşmak basit bir işlem. Faz2-Faz3'te sorunsuz çalışıyor. Faz1'de test ettim yükleme çalışmada sorun yok, Sdd olursa stabil şekilde kullanılır.
Sadece Faz3 arçeliklere yüklenebilir, microsoftun windows 11 donanım şartlarına göre.

Windows 11, aynen windows 8'de olduğu gibi; hiç hoşuma gitmedi. Benim alışkanlıklarıma hitap etmedi.

Ben windows 11 i sevdim. Eksikleri yok mu elbette var. Şu an indiriyorum. Yarın tahtaya kurarım

Windows 11, aynen windows 8'de olduğu gibi; hiç hoşuma gitmedi. Benim alışkanlıklarıma hitap etmedi.
Benim sevmediğim tek yanı sürükle bırak olayında, sürüklenecek ögeyi seçip, görev çubuğu üzerindeki simgeye gelip ilgili klasör yada programın üzerine bırakma olayını engellemiş olması. Onun dışında gayet güzel. Stabil sürüm yayınladığından bu yana kişisel bilgisayarımda da kullanıyorum gayet memnunum.
Tahtalarda mavi ekran hatasını yok denecek seviyeye getirdiği için yarın okulumda ki kalan 21 tahtayı da windows 11'e geçireceğim.

Benim sevmediğim tek yanı sürükle bırak olayında, sürüklenecek ögeyi seçip, görev çubuğu üzerindeki simgeye gelip ilgili klasör yada programın üzerine bırakma olayını engellemiş olması. Onun dışında gayet güzel. Stabil sürüm yayınladığından bu yana kişisel bilgisayarımda da kullanıyorum gayet memnunum.
Tahtalarda mavi ekran hatasını yok denecek seviyeye getirdiği için yarın okulumda ki kalan 21 tahtayı da windows 11'e geçireceğim.
hocam mavi ekran hatası Eylül21-V2 Windows 10 versiyonunda oluyor muydu? oluyorsa ben de Eylül21-V2'yi kaldırıp sitenizde paylaştığıniz win11 imajını kuracağım.

@Emsile parolayı bir türlü aşamadım hocam,
videodaki gibi karekter doğrulaması da yaptım y/n kısmında

Ekli dosyalar

• photo1642489496.jpeg
    photo1642489496.jpeg
    104 KB · Görüntüleme: 27
hocam mavi ekran hatası Eylül21-V2 Windows 10 versiyonunda oluyor muydu? oluyorsa ben de Eylül21-V2'yi kaldırıp sitenizde paylaştığıniz win11 imajını kuracağım.
Windows 10 da dokunmatik kullanımı artınca kaçınılmaz bir bir hata, mavi ekran hatası. Windows 11 de yoğun kullanıma rağmen 1 ayda 1 defa çıktı.
@Emsile parolayı bir türlü aşamadım hocam,
videodaki gibi karekter doğrulaması da yaptım y/n kısmında
Yazdığınız parola doğru. Hata vermemesi gerekiyor.

İmajı tahtaya kurdum. Arama bölümü aktif olmuyor. Başka bir sorun göremedim.
Düzeltme:İnternette bu sorunun çözümünü buldum. Şimdilik bir sorun kalmadı

Son düzenleme:
Windows 10 da dokunmatik kullanımı artınca kaçınılmaz bir bir hata, mavi ekran hatası. Windows 11 de yoğun kullanıma rağmen 1 ayda 1 defa çıktı.

Yazdığınız parola doğru. Hata vermemesi gerekiyor.

Dünki indirdiğim 11.4 gb dı. yeniden baktım 8.8 gb görünüyor. güncelleme mi geldi hocam

Dünki indirdiğim 11.4 gb dı. yeniden baktım 8.8 gb görünüyor. güncelleme mi geldi hocam
Siz evrensel imajı indirmişsiniz hocam. Tahta için olan imaj boyutu 8.8 GB, dosya değiştirme de olmadı.
İmajı tahtaya kurdum. Arama bölümü aktif olmuyor. Başka bir sorun göremedim.
Düzeltme:İnternette bu sorunun çözümünü buldum. Şimdilik bir sorun kalmadı
Normalde aktif olması gerekiyor hocam. Tekrar kontrol ederim

Geri