Faz 3 Kurumları ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı?

Kodla Büyü
Zamanını bilmiyorum ama faz3 gerçekleşirse tahtaların " Sunny " marka olacağını duydum.

Arkadaşlar, akıllı tahta işe yarıyor, ancak tablet ya da dizdizü gerekmez. Kesinlikle defter kalem silgi cetvel vs. Kullanılmalı.

Müdürüm yazın vestelden arandığını söyledi. Sisteme 14-15 okulun düştüğünü, altyapının uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumların sıraya konulacağını söylemişler. Altyapının onlarda olmadığını, başka firmanın yapacağını söylemişler. Pek ihtimal vermedim umudum yok ama olursa çok rahatlayacağız.

Tasarruf tedbirleri isimli yazıyı okursanız fatih projesinde duraklama yapıldığını görürsünüz. Daha çok bekleyeceğiz belji de hiç gelmeyecektir

fatih bitmiştir gençler. 705 milyon kestiler bütçeden... geçmiş olsun

diğer her şeyi geçtim. sadece akıllı tahtaları yenilesinler. çünkü öğretmen onsuz ders işleyemiyor. işin ironik tarafı tahtalar ilk geldiğinde çok itiraz etmişlerdi bu nedir diye

3. Fazı bilmem ama ankarada yeni yapılan pek çok okul var 1-2 yıllık. Hemen hemen hepsinde altyapı çekilmiş fakat akıllı tahta yok. Bildiğim kadarıyla meb pek çok yeni ihaleyi askıya aldı. İnşallah en kısa zamanda tahtasız okul kalmaz

17 eylül'de ihale var ancak bu kaçıncı ihale anlamadım ki niye ilerleme yapamıyoruz?

Faz 3 için daha uzun bir yol var. Faz 2 ye ek ihaleler yapılıyor şu an. Onların haberlerini okuyoruz.

h

Hocam okulumda hiç akıllı tahta yok. Bunun için bir öneriniz var mı?
Bizim ilçede (İstanbul'dayız) okullardaki fazlalık etkileşimli tahtalar (sınıfken öğrenci azalması vb. sebeplerle başka yerlere dönüştürülen alanlar, kütüphaneler, öğretmen odaları, idari odalar gibi odalarda bulunan etkileşimli tahtalar) etkileşimli tahtası eksik ya da olmayan okullara paylaştırıldı. Vestel servisi taşıma ücreti alıyor sadece. İlçenizde ya da ilinizde fazlalık etkileşimli tahta olabilir. Kordinatörlerinizle görüşün.

Ben bir sınıf öğretmeniyim. İlkokullara etkileşimli tahtaların gelmesi için Faz 3 alımlarının mı gerçekleşmesi gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

Ben bir sınıf öğretmeniyim. İlkokullara etkileşimli tahtaların gelmesi için Faz 3 alımlarının mı gerçekleşmesi gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.
Onu bakanlığa sormak lazım. İhaleyi onlar yapacak :) Eskiyen faz1 panellerin de yenilenmesi konuşuluyordu bir ara.

Geri