Faz1 Win10 SSD ve HDD İmage 2024_V4.1 (64 BIT)

Kodla Büyü
Merhaba hocam. Ses driverı yüklenmedi. Ses driverı paylaşabilir misiniz. Driver pack içerisinde de bulamadım. Destek olur musunuz

Merhaba hocam. Ses driverı yüklenmedi. Ses driverı paylaşabilir misiniz. Driver pack içerisinde de bulamadım. Destek olur musunuz
Normalde yüklü, ayrıca yüklemeye gerek yok ama isterseniz şuradan indirip yeniden yükleyebilirsiniz.

merhaba hocam faz2 için olan imaj var mı acaba
merhaba hocam faz2 için olan imaj var mı acaba
Merhabalar, benim kendi Faz2 imajım yok ama forumda arkadaşlar hazırlamışlar.
Şunu kullanabilirsiniz.

Merhaba hocam, öncelikle ellerinize sağlık uzun zamandır imajlarınızı sıkıntısız kullanıyoruz. Daha önce 32 bit versiyonlu olanı yüklemiştim sorunsuz kullandım yalnız bu imajı yükledikten sonra hemen her seferinde ethernet geçerli ip yapılandırmasına sahip değil uyarısı alıyorum. Bazen açıp kapatınca düzeliyor ama çoğu zaman düzelmiyor. Wifi ile fatih hattını görüyor ama bağlanmıyor cepten kendi internetimi paylaştırdığımda sorunsuz bağlanıyor. Elle ip atadığımda açıp kapanınca otomatik ipye geçmiş oluyor. Bir tavsiyeniz var mıdır?

Merhaba hocam, öncelikle ellerinize sağlık uzun zamandır imajlarınızı sıkıntısız kullanıyoruz. Daha önce 32 bit versiyonlu olanı yüklemiştim sorunsuz kullandım yalnız bu imajı yükledikten sonra hemen her seferinde ethernet geçerli ip yapılandırmasına sahip değil uyarısı alıyorum. Bazen açıp kapatınca düzeliyor ama çoğu zaman düzelmiyor. Wifi ile fatih hattını görüyor ama bağlanmıyor cepten kendi internetimi paylaştırdığımda sorunsuz bağlanıyor. Elle ip atadığımda açıp kapanınca otomatik ipye geçmiş oluyor. Bir tavsiyeniz var mıdır?
Bunu bir tahtadamı yapıyor yoksa hepsinde mi yapıyor?

Arkadaslar Faz1 malum, çok kasıyor mu bu imaj ile?
Çok kasmaz hafif sürüm, istersen direk win11'i test et.

Her imaj yükleme sonrası aynı sorun oluşuyor.
Tamam hocam bu versiyona bir bakıp yenisini oluşturmaya çalışacağım. İsterseniz win11 test edin.

Tamam hocam bu versiyona bir bakıp yenisini oluşturmaya çalışacağım. İsterseniz win11 test edin.
Teşekkür ederim ilginize. win11bir öğretmenimizin kaynağında sorun çıkarmıştı tekrar deneyeyim. Tekrar teşekkürler

Rufus ile yükledim ama böyle bir hata verdi hasari hocam

Ekli dosyalar

• IMG-20240925-WA0001.jpg
    IMG-20240925-WA0001.jpg
    211.2 KB · Görüntüleme: 9
Hocam GPT yapıyorduk sanırım win7 imajınızda uefiden dolayı,ben mi yanlış hatırladım? yarın mbr olarak deneyecem hocam.

Vallaha hocam bir tanesiniz Allah razı olsun. Bugün faz1 tahtaya sizin faz1 win11 imajını kurdum baya hızlı. Etkinleştirdim.gayet güzel. Yarın da bu win 10 imajınızı kurup deneyeceğim elinize sağlık

Vallaha hocam bir tanesiniz Allah razı olsun. Bugün faz1 tahtaya sizin faz1 win11 imajını kurdum baya hızlı. Etkinleştirdim.gayet güzel. Yarın da bu win 10 imajınızı kurup deneyeceğim elinize sağlık
Güle güle kullanın. Win10 da deneyin beğeneceğinize eminim. :)

Geri