Faz1 Win7 Güncel İmage 2018

Kodla Büyü
Hocam sorun çıkmaz ben deepfreeze kullanıyorum şuan.
Fatihprj hesabını etkinleştirmen lazım istersen cmd şunu yaz enterla
net user Fatihprj /active:yes

İstersende Bilgisayar simgesine sağ tıkla yönet>yerel kullanıcılar ve gruplar>kullanıcılar> çıkan isimlerden Fatihprj çift tıkla hesap devre dışı bırak çekini kaldır tamam de.

teşekkürler hocam

IMG-5127.JPG Merhaba dosyayı indirdikten sonra flaş belleğe dosyaları ekledim.Ancak üniversal usb instaler ile flaşı diske boot ederken sorun yaşıyorum.İso dosyasını göster dediğimde bir şey görünmüyor.İlk defa yapıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    119.5 KB · Görüntüleme: 36
Teşekkürler ama İso dosyası indirilen winrar dosyasının içinde görünmüyor.

Son düzenleme:
Teşekkürler ama İso dosyası indirilen winrar dosyasının içinde görünmüyor.
Sıkıştırılmış dosyayı açın iso çıkar. Bazı arkadaşlar iso dosyasını da winrar ile ilişkilendiriyor bu durumda iso uzantılı dosyalarda rarlı dosyaymış gibi görünüyor. Sorunu çözemezseniz Teamwiever açın id ve şifreyi verin kontrol edeyim.

Hocam emeğinize sağlık. Aralık 2017 versiyonunda etkileşimli tahta hareket algılama seçeneği aktif olduğunda özellikle starbord programında yazı yazarken başka sayfalara gitme sorunu yaşanıyor. Dokunmatik özellik. kapatılması yada deaktif edilmesi gerekiyor. Bilginize... Teşekkürler

Hocam emeğinize sağlık. Aralık 2017 versiyonunda etkileşimli tahta hareket algılama seçeneği aktif olduğunda özellikle starbord programında yazı yazarken başka sayfalara gitme sorunu yaşanıyor. Dokunmatik özellik. kapatılması yada deaktif edilmesi gerekiyor. Bilginize... Teşekkürler
Hocam şu ayardan bahsediyorsunuz galiba.

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    27.5 KB · Görüntüleme: 83
Evet hocam. hareketleri algılama aktif olunca zorluk yaşandı. Başka programlardan mı kaynaklanıyor diye araştırırken fark ettim ve düzeltebildim. Dokunmatik driveri ile ilgili diye düşündüm. Sorun yaşayabilecek arkadaşlara yardımcı olsun diye paylaştım. Teşekkürler..

Geri