Faz1 Win7 Güncel İmage 2018

Kodla Büyü
Evet hocam. hareketleri algılama aktif olunca zorluk yaşandı. Başka programlardan mı kaynaklanıyor diye araştırırken fark ettim ve düzeltebildim. Dokunmatik driveri ile ilgili diye düşündüm. Sorun yaşayabilecek arkadaşlara yardımcı olsun diye paylaştım. Teşekkürler..
Sıkıntı değil dokunmatik sürücüsü ile gelen bir ayar isteyen bu yolla devre dışı bırakabilir. Bilgilendirme için teşekkürler.

Ben de alabilir miyim hocam? Önceki versiyonunu kurmuştum, yeniden format atmam gerekti, yeni versiyonunu kurmak istiyorum. Bu arada çok başarılıydı ilki, ihtiyacıma göre son bir kaç ayarı da yapınca kusursuzca kullanıyorum.

Ben de alabilir miyim hocam? Önceki versiyonunu kurmuştum, yeniden format atmam gerekti, yeni versiyonunu kurmak istiyorum. Bu arada çok başarılıydı ilki, ihtiyacıma göre son bir kaç ayarı da yapınca kusursuzca kullanıyorum.
Güle güle kullanın hocam.

Hasari hocam imajı tahtaların bir kısmına kurdum,deneme fırsatım oldu,oldukça sorunsuz,hızlı çalışan bir imaj olmuş şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım,windows etkinleşme otomatikmen oldu sadece office i sonradan hallettim.Emeğinize,elinize sağlık teşekkür ederim.

hocam videoda anlattığınız gibi imajı usb ye aktarmaya çalışıyorum ama aktardıktan sonra usb yi akıllı tahtaya taktığımda usb yi görmüyor.işlem bitince baktığımda usb dolu imaj yüklenmiş ama tahta görmüyor.ne yapabilirim

Universal USB installer programını kullandın değil mi hocam? Kullandığın flash kaç GB ve tahtanın USB portları sağlam mı?

evet hocam aynen videoda anlattığınız gibi yaptım.32 gb usb bellek.tahtanın portları sağlam hocam

Geri