Faz1 Win7 Güncel İmage 2018

Kodla Büyü
Teşekkür ederiz ben de kuracağım ilk defa birazdan, şifre alabilir miyim hocam?

Düzeltme: Şifreyi aldım hocam teşekkür ederim ama diskleri çıkarın hatası verdi işleme başlayamadan, iso to usb ile yazmıştım diske, sizin önerdiğiniz programı deneyeceğim bir de.

2. düzeltme: şimdi de failed to load com32 file chain.c32 hatası verdi, bu hatayı alan oldu mu?

Son düzenleme:
şifre talebinde bulunan arkadaşlarda bir kısmına mail attım gelmedi yazdılar.
Sayın Hocam şifreyi başlangıç konusuna ekleseniz sizi rahatsız etmesek . Kurduktan sonra tahta işlevine geçsek
Emeğinize sağlık şifre acil lazım gönderirseniz sevinirim adallar71@gmail.com

Etkileşimli Tahtaya usb yüklemesinde sorun yaşayan arkadaşlar kendi bilgisayarınızda imajı yüklerken antivirüs programınızı deaktif ediniz ( 360 sec özellikle) otomatik başlatı yükletmiyor. Sorun kalmaz

Teşekkür ederiz ben de kuracağım ilk defa birazdan, şifre alabilir miyim hocam?

Düzeltme: Şifreyi aldım hocam teşekkür ederim ama diskleri çıkarın hatası verdi işleme başlayamadan, iso to usb ile yazmıştım diske, sizin önerdiğiniz programı deneyeceğim bir de.

2. düzeltme: şimdi de failed to load com32 file chain.c32 hatası verdi, bu hatayı alan oldu mu?
Universal USB installer programı ile boot edeceksiniz yüklerken clonezilla seçili olmalı.

şifre talebinde bulunan arkadaşlarda bir kısmına mail attım gelmedi yazdılar.
Sayın Hocam şifreyi başlangıç konusuna ekleseniz sizi rahatsız etmesek . Kurduktan sonra tahta işlevine geçsek
Emeğinize sağlık şifre acil lazım gönderirseniz sevinirim adallar71@gmail.com

Etkileşimli Tahtaya usb yüklemesinde sorun yaşayan arkadaşlar kendi bilgisayarınızda imajı yüklerken antivirüs programınızı deaktif ediniz ( 360 sec özellikle) otomatik başlatı yükletmiyor. Sorun kalmaz
Açıktan şifre paylaşamam öğrenciler öğreniyor. Yoksa bende uğraşmak istemiyorum ama şimdilik çözüm bulamadım. Şifre gönderirken genelde özel mesaj gönderiyorum email göndermiyorum.

Arkadaşlar herkese şifre gönderildi. Email adreslerine göndermiyorum direk özel mesaj yazıyorum. Sonraki çalışmada da şifreyi kaldıracağım bilginiz olsun.

hasari kardeşim emeğinize tekrar teşekkürler. Şifrelerin hepsi öğrencinin elinde , internette wifi ye kadar hepsine ulaşabiliyorlar.
Tahtalarda öğrenci müdahalesini engellemek için Mersin Btr nin yaptığı , Atak ve MCan arkadaşımızın yaptığı EKilit programını
kullanmak zorunda kalıyoruz. Ben Tahtalarda Ekilit kullanıyorum stabil ve kurulan sadece bir bilgisayardan yetki verildiği için .
Başta bu arkadaşımızda ücretsiz lisans veriyordu . Şimdi tamamen ücretsiz yaptı android karekod okumala açılış tavsiyemi de ekledi.
Öğrencilerimiz bu şifreyi de bilseler ne olacak . Engelleme programının olduğu bilgisayara ulaşmaları imkansız.
Saygılarımla
tekrar emeğinize sağlık Teşekkürler şifreyi gönderdiğiniz mailinizi bekliyorum

hasari kardeşim emeğinize tekrar teşekkürler. Şifrelerin hepsi öğrencinin elinde , internette wifi ye kadar hepsine ulaşabiliyorlar.
Tahtalarda öğrenci müdahalesini engellemek için Mersin Btr nin yaptığı , Atak ve MCan arkadaşımızın yaptığı EKilit programını
kullanmak zorunda kalıyoruz. Ben Tahtalarda Ekilit kullanıyorum stabil ve kurulan sadece bir bilgisayardan yetki verildiği için .
Başta bu arkadaşımızda ücretsiz lisans veriyordu . Şimdi tamamen ücretsiz yaptı android karekod okumala açılış tavsiyemi de ekledi.
Öğrencilerimiz bu şifreyi de bilseler ne olacak . Engelleme programının olduğu bilgisayara ulaşmaları imkansız.
Saygılarımla
tekrar emeğinize sağlık Teşekkürler şifreyi gönderdiğiniz mailinizi bekliyorum
Özel mesaj yoluyla size 3 defa şifre gönderdim. Özel mesajınızı okuyunuz.

yükleme esnasında virüs programınızı kapalı yapın otomatik başlatmayı yükletmiyor sonra tahtada açılış yapılmıyor

Merhaba Hocam, bu imajı kullanmak istiyorum, şifreyi bana da gönderebilir misiniz. Teşekkür ederim.

çok teşekkürler çok hızlı kuruluyor, administrator da internete sorunsuz giriyorken fatihprj de güvenlik uyarısı verdi yalnız, küçük bir okulda olduğumdan adminin şifresini kaldırarak kullanacağım şimdilik. Bir de netsupport kurmak istiyorum ama crackli mi kuruyorsunuz arkadaşlar alternatifi var mı?

Son düzenleme:
çok teşekkürler çok hızlı kuruluyor, administrator da internete sorunsuz giriyorken fatihprj de güvenlik uyarısı verdi yalnız, küçük bir okulda olduğumdan adminin şifresini kaldırarak kullanacağım şimdilik. Bir de netsupport kurmak istiyorum ama crackli mi kuruyorsunuz arkadaşlar alternatifi var mı?
Aynı standartta alternetifi yok mecburen kırılmışını kullanacaksınız.

imajda bir sıkıntı var mı? Uzun bir aradan sonra tekrar faz1 olan bir okula görevlendirildim. Lisanslama da yada kullanıcı kısıtlamaları konusunda sıkıntı var mı? Birde kurulum ne kadar sürüyor @hasari hocam? Emeğinize sağlık bu arada

imajda bir sıkıntı var mı? Uzun bir aradan sonra tekrar faz1 olan bir okula görevlendirildim. Lisanslama da yada kullanıcı kısıtlamaları konusunda sıkıntı var mı? Birde kurulum ne kadar sürüyor @hasari hocam? Emeğinize sağlık bu arada
Piyasadaki en iyi imaj diyebilirim çünkü kendimiz oluşturduk. 14 dk sürüyor kurulum Lisans sorunu yok size şimdiden admin şifresini atıyorum. :)

Elinize sağlık hocam. Ben de tahtalarıma kurmayı düşünüyorum. Şifreyi alabilir miyim?

Geri