Faz1 Win7 Güncel İmage 2018

Kodla Büyü
faz1-win7-guncel-image-2018 şifresini gönderebilecek olan yok mu arkadaşlar. gönderen olursa çok memnun olurum.

Son düzenleme:
herkese merhabalar bu foruma ilk postum. bu kolektif yardım grubunda olmak gerçekten güzel.

hocamızın yaptığı şifresiz 2019 versiyonu googleın kota politikası nedeniyle indirilemiyor maalesef. ben de bu imajı indirdim ancak şifre gerekiyor haliyle. özel mesajdan ya da maille iletilirse sevinirim. salihshah@hotmail.com

kolaylıklar dilerim

herkese merhabalar bu foruma ilk postum. bu kolektif yardım grubunda olmak gerçekten güzel.

hocamızın yaptığı şifresiz 2019 versiyonu googleın kota politikası nedeniyle indirilemiyor maalesef. ben de bu imajı indirdim ancak şifre gerekiyor haliyle. özel mesajdan ya da maille iletilirse sevinirim. salihshah@hotmail.com

kolaylıklar dilerim
Özel mesaj olarak gönderdim.

Hasari hocam,
Universal-USB-Installer-1.9.7.0 ile 32Gb lık belleğe sorunsuz kurdum lakin yükleyemedim.
Ekteki resimdeki gibi bir hata aldım.
Nerede yanlış yapıyorum acaba.

Ekli dosyalar

• IMG_3754.JPG
    IMG_3754.JPG
    195.8 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_3755.JPG
    IMG_3755.JPG
    249.5 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
USB port çoğaltıcım yoktu. Diğer USB portunda, olmazsa bellek değiştirip denerim Pazartesi de sonucu bildiririm inş.
Teşekkürler hayırlı akşamlar.

Hocam güncel versiyon faz 1. 2019 u attım şifreyi alabilir miyim

bir de tek kullanıcı var admin hesabı açık şifre sormuyor . Ama ayar değiştirmiyor yönetici ile iletişime geç diyor

m-kya@hotmail.com

Hasari Hocam öncelikle paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. image 2018'i hiç sorunsuz bu zaman kadar kullandık. Şimdi 2019'u yüklüyorum.
Acaba şifre aynı mıdır? Farklı ise şifreyi bende rica edebilirmiyim.

hocam emeğinize sağlık teşekkürler.ben de alabilir miyim rica etsem şifre.

Hasari Hocam öncelikle paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. image 2018'i hiç sorunsuz bu zaman kadar kullandık. Şimdi 2019'u yüklüyorum.
Acaba şifre aynı mıdır? Farklı ise şifreyi bende rica edebilirmiyim.
Merhaba hocam, 2019 şifresiz direk kullanabilirsiniz.

Imaj işlemi bittip reboot komutu verdikten sonra tahta tekrar açılmıyor siyah ekranda takılı kalıyor sebebi ne olabilir?

Geri