Faz1 Win7 Güncel İmage 2018

Kodla Büyü
Hasarı hocam çalışmanız için tekrar teşekkürler. Gerçekten hızlı çalışıyor. Sadece Atak kurulumunda sorun yaşadım. Antivirüs u kapattigim halde kurulumda ve sonrasında hata alıyorum. Deneyen arkadaşlardan atak kurulumu yapan var mı?

Hasarı hocam çalışmanız için tekrar teşekkürler. Gerçekten hızlı çalışıyor. Sadece Atak kurulumunda sorun yaşadım. Antivirüs u kapattigim halde kurulumda ve sonrasında hata alıyorum. Deneyen arkadaşlardan atak kurulumu yapan var mı?
Bende onu test ediyordum hocam maalesef 360 total anti-virüs programını kaldırmadan atak çalışmıyor kaldırın çalışacaktır. Denedim şuan sorunsuz.

bir sorum var 3-4 kez indirdim ama her seferinde rar'dan çıkarırken crc hatası alıyorum bunu yaşayan var mı? yoksa bende mi problem.

bir sorum var 3-4 kez indirdim ama her seferinde rar'dan çıkarırken crc hatası alıyorum bunu yaşayan var mı? yoksa bende mi problem.
İnternet download manager ile indirin bağlantınız kopsa dahi tam inmiş olur.
Bazı arkadaşlarımız iso formatlarını sıkıştırma programı ile ilişkilendirmiş oluyor ve iso yu tekrar rarla çıkarmaya çalışıyor sizde böyle bir durum olabilir.

Elinize sağlık tekrar rufusla usb belleğe yazarken problem yaşadım. Akıllı tahtada çalıışmaya başladı fakat sonunu getiremedi. Arkadaşlara tavsiyem Universal-USB-Installer le yazmaları . Kurulumun ilk aşamlarında ekrana gelen "error" önemli değil. Sonrasında kolaylıkla format atıyor.

Ekli dosyalar

• Universal-USB-Installer-1.9.7.9.zip
    1.6 MB · Görüntüleme: 17
Elinize sağlık tekrar rufusla usb belleğe yazarken problem yaşadım. Akıllı tahtada çalıışmaya başladı fakat sonunu getiremedi. Arkadaşlara tavsiyem Universal-USB-Installer le yazmaları . Kurulumun ilk aşamlarında ekrana gelen "error" önemli değil. Sonrasında kolaylıkla format atıyor.
Bunun için video çekmiştim sanırım gözünüzden kaçmış.

hocam emeğinize sağlık bugün imajı sınıflara yüklemeyi düşünüyorum. şifreyi alabilir miyim?

Geri