Faz1 Win7 Güncel İmage 2019

Kodla Büyü
hasari hocam birde öğretmenlerin çap yayınları vb flash tabanlı flash bellekten daha önceleri çalıştırdıkları programları(zkitapvb) antivirüs engelliyor antivirüste bunlara nasıl izin verebiliriz her seferinde sormasa

hasari hocam birde öğretmenlerin çap yayınları vb flash tabanlı flash bellekten daha önceleri çalıştırdıkları programları(zkitapvb) antivirüs engelliyor antivirüste bunlara nasıl izin verebiliriz her seferinde sormasa
Buyurun hocam videoda gösterdim.

hocam bir türlü swf uzantılı dosyaları oynatamıyorum. flash player yüklemeye çalıştığımda uygulama hatası diyor yüklemiyor. gom/pot player gibi uygulamalar yükledim onda da açılmıyor. Kendi bilgisayarımda pot player dosyayı açıyor. bazı öğretmenler swf uzantılı ders içeriği kullanmak isterlermiş. nasıl yapacağız?

bu arada geçen gün bahsettiğim sorun çözüldü.yeniden indirip yeni bi flash ile imajladım.

şu swf olayı canımı sıktı.

Hasari Hocam bugün şöyle bi problem oldu tahtaların hepsini imajladim deepfreze attım sonra akşam tahtalara yukarıda bahsettiğiniz antivirüs ayarlarıni yaparken tahtalarda Chrome masa üstünden de c: program files tanda çalışmıyor dosya yerinde değil yada sürüm farklı gibi uyarı veriyor hepsindede Chrome yeniden indiriyorum ozaman çalıştı
Ayrıca bazı tahtalarda ise hem antropi teach hem Chrome hem de bazı masaüstü kısayolları çalışmadı antrop iyi c:den tekrar getirince oluyor ama Chrome yeniden kurulum istiyor sorun ne olabilir teşekkürler

hocam bir türlü swf uzantılı dosyaları oynatamıyorum. flash player yüklemeye çalıştığımda uygulama hatası diyor yüklemiyor. gom/pot player gibi uygulamalar yükledim onda da açılmıyor. Kendi bilgisayarımda pot player dosyayı açıyor. bazı öğretmenler swf uzantılı ders içeriği kullanmak isterlermiş. nasıl yapacağız?

bu arada geçen gün bahsettiğim sorun çözüldü.yeniden indirip yeni bi flash ile imajladım.

Ayrıca bu sorun bende oldu en yeni flaş playerlar kurdurmuyor hata veriyor flaslari oynatmıyor yenileri kaldırdım eski flaş playerlar 11 kurdum swf ve flaslari oynatti

Ayrıca bu sorun bende oldu en yeni flaş playerlar kurdurmuyor hata veriyor flaslari oynatmıyor yenileri kaldırdım eski flaş playerlar 11 kurdum swf ve flaslari oynatti

Hocam Flash player unistaller kullanarak kaldırıp manuel olarak 11 sürümünü mü yüklediniz sadece ? Peki direk Chrome üzerinde oynattı mı ? Sadece player ile mi oynatıyor ?

4-5 tahtaya imajı yükleyip deep freeze aktif yapmıştım . Flash için ve şu antivirüs ayarı için deepfreeze devre dışı yapıp tekrar aktif yapayım. Başka gördüğünüz eksik var mı ? Hazır pasif yapmışken hepsini bir çırpıda yapayım.

swf oynatması için bir player falan yüklediniz mi hocam ? Sanırım Flash ı kaldırmak için Adobe ın kaldırma eklentisi var . Onunla mı kaldırınız ? Zira program ekle kaldırda yok zaten.

Hocam flashı program özelliklerden kaldırdım antivirusu yap bide starboard sıkıntı yapıyor 9.sayfada bir ayar var onu yaptım duzeldimi yarın deneyeceğim Chrome problem yapmıştı yeniden kurdum bende bugün tüm tahtaları yeniden dolaştım aklıma gelenler bunlar sorun ve çözüm yollarıni burdan yardımcı olalım inşallah

Merhaba hocam,
Ekte sizinle bir flash player paylaştım bir adette swf ekledim bu swf dosyasını (kurbağa oyunu) dosyasını flash player ile birlikte C: bölümüne at oyunu açarken bu flash player ile ilişkilendir. Sonra testinizi yapın bakalım swfler açılacak mı. :)

Ekli dosyalar

• Flash Player.rar
    3.2 MB · Görüntüleme: 67
Hasari Hocam bugün şöyle bi problem oldu tahtaların hepsini imajladim deepfreze attım sonra akşam tahtalara yukarıda bahsettiğiniz antivirüs ayarlarıni yaparken tahtalarda Chrome masa üstünden de c: program files tanda çalışmıyor dosya yerinde değil yada sürüm farklı gibi uyarı veriyor hepsindede Chrome yeniden indiriyorum ozaman çalıştı
Ayrıca bazı tahtalarda ise hem antropi teach hem Chrome hem de bazı masaüstü kısayolları çalışmadı antrop iyi c:den tekrar getirince oluyor ama Chrome yeniden kurulum istiyor sorun ne olabilir teşekkürler
Crome kurarken hata raporlarını gönder seçeneğini kaldırın yoksa antivirüs trojen olarak görüyor. Muhtemelen açılmasına engel oluyordur. Anti-virüs devre dışı bırakarak bir deneyin bence.

Merhaba hocam,
Ekte sizinle bir flash player paylaştım bir adette swf ekledim bu swf dosyasını (kurbağa oyunu) dosyasını flash player ile birlikte C: bölümüne at oyunu açarken bu flash player ile ilişkilendir. Sonra testinizi yapın bakalım swfler açılacak mı. :)
Hocam salı günü ilgili okulda görevim var deneyince sonucu yazarım teşekkürler hocam

Hocam emeğinize sağlık.
1-)Bu imajı rufus ile usb belleğe yazdırsak olmaz mı?
2-) Universal Usb Installer ile usb yi hazırladıktan sonra tahtaya takıp direkt boot mu edeceğiz?
Teşekkür ederim.

Hocam ön yükleme de operating system not found hatası aldım. Ben mi yanlış yaptım?
Tahtayı clonezilla üzerinden mi başlatıp imaj yükleyeceğiz, ben direkt olarak F7 boot menüsünden denedim böyle bir hata aldım.

Hocam ön yükleme de operating system not found hatası aldım. Ben mi yanlış yaptım?
Tahtayı clonezilla üzerinden mi başlatıp imaj yükleyeceğiz, ben direkt olarak F7 boot menüsünden denedim böyle bir hata aldım.
İmajı universal USB installer ile flasha yazacaksınız yazarken seçeneklerden clonezilla seçmeniz lazım daha sonra götürüp flashtan boot edeceksiniz.

Hocam emeğinize sağlık hallettim. Ancak ilk açılışta oldukça yavaş ve masaüstü ekranında donmalar yaşanıyor. Bu normal mi yoksa bizde mi bir problem var? Tekrardan teşekkür ediyorum.

Hasari hocam, öğretmen arkadaşlar Flashlarındaki zipli testokul gibi uygulamaları açarken sıkıntı yaşıyordu. Winrar kurunca sorun düzeldi. Emeğinize sağlık. Oldukça seri çalışan bir imaj oluşturmuşsunız.

Merhaba hocam,

yarına hazır olsun diye indireyim dedim defenderi kapatmama rağmen hem chorme hem explorer virüs var diye dosyayı indirmeyi engelliyor

Geri