Faz1 Win7 Güncel İmage 2019

Kodla Büyü
Boot ederken mi bu hata geldi. Boot etme adımlarını düzgün gerçekleştirdiniz mi? Universal-USB-Installer programını kullandınız değil mi?
akıllı tahtaya yüklerken uyarı veriyordu. imaj flasha tam yüklenmediği içinmiş. yeniden flasha yükledim sorun halloldu.
başarılı bir çalışma olmuş. emeğinize sağlık.

Deepfreeze tarzı bir program kurulu olsa daha iyi olmaz mı
Windows etkinlestirmeyi biz mi yapıyoruz İmage kurduktan sonra.

..... atak ekranında ve e kilit ekranında dokunmatik ekran algılamama sorunları yaşadım ...
Hasari hocam aynı sorunu 1 ET'de bende yaşıyorum.. FAre takınca dokunmatikle beraberinde geliyor ve fareyi çıkarınca dokunmatik çalışmaya devam ediyor. Ama ilk ekranda dokunmatik hiç bir şkilde çalışmıyor. 20 tahtadan sadece 1'i böyle diğerlerinde hiç bir sıkıntı yok, eline sağlık. Gerçi e-kilit programından mı yoksa windowstan mı onu da bilmiyorum, deneme şansım olmadı. Yarın tekrar bakacağım bu akşam öğrenciler söyledi de bende öyle farkına vardım.(2018'den bahsediyorum bu arada.)

Hasari hocam aynı sorunu 1 ET'de bende yaşıyorum.. FAre takınca dokunmatikle beraberinde geliyor ve fareyi çıkarınca dokunmatik çalışmaya devam ediyor. Ama ilk ekranda dokunmatik hiç bir şkilde çalışmıyor. 20 tahtadan sadece 1'i böyle diğerlerinde hiç bir sıkıntı yok, eline sağlık. Gerçi e-kilit programından mı yoksa windowstan mı onu da bilmiyorum, deneme şansım olmadı. Yarın tekrar bakacağım bu akşam öğrenciler söyledi de bende öyle farkına vardım.(2018'den bahsediyorum bu arada.)
Tak çıkar sonra gelmesi donanımsal bir sorun gibi geliyor ama istersen bu son versiyonu da bir dene.

Hocam faz1 kurulu okula görevlendirildim. Daha önce hiç faz1 kullanmadım. Benden önceki arkadaş win10 yüklemiş. Win1o hem hantal hemde kasıyor. Bunların üzerine sizin imajı kurarsam herhangi bir sıkıntı olur mu? Ve eğer sıkıntı olmayacaksa atak kurmayı da düşünüyorum. Sizin sistemde sıkıntısız kullanabileceğim bir atak linki varsa paylaşabilirmisiniz. Teşekkürler.

Hocam faz1 kurulu okula görevlendirildim. Daha önce hiç faz1 kullanmadım. Benden önceki arkadaş win10 yüklemiş. Win1o hem hantal hemde kasıyor. Bunların üzerine sizin imajı kurarsam herhangi bir sıkıntı olur mu? Ve eğer sıkıntı olmayacaksa atak kurmayı da düşünüyorum. Sizin sistemde sıkıntısız kullanabileceğim bir atak linki varsa paylaşabilirmisiniz. Teşekkürler.
Sıkıntı olmaz ben ATAK 1.09 kullanıyorum.
https://bte.org.tr/projeler/atak/

Admin şifresi yok galiba. Ayak yuklerken yönetici olarak calistiriyoruz değil mi (ilk kez atak ve faz1 kullanacağım).
Birde ben üzerine toolfreez yüklemeyi düşünüyorum . Ataktan sonra toolfreez yuklesem ataga bir etkisi olmaz değil mi?

Admin şifresi yok galiba. Ayak yuklerken yönetici olarak calistiriyoruz değil mi (ilk kez atak ve faz1 kullanacağım).
Birde ben üzerine toolfreez yüklemeyi düşünüyorum . Ataktan sonra toolfreez yuklesem ataga bir etkisi olmaz değil mi?
Admin şifresi yok. Evet yönetici olarak yükleyin. Time Freeze win7 de benim deneyimlediğime göre başlangıç onarımına geçiyor. Diğer türlü atağa hiçbir etkisi olmaz.

Hocam öncelikle emeğine sağlık. Okulumuzda faz 1 win 7 eski bi imaj kullanıyoruz. Ben yayınladığınız 2018 (yeni) ve 2019 versiyonlarının ikisini de indirdim. İkisini de denemeyi düşünüyorum. Mümkünse şifrelerini mail adresime gönderebilirseniz çok sevinirim. auacar82@gmail.com

Hocam imajı deneme amaçlı kurdum gayet hızlı çalışıyor elinize sağlık. Tahtalarda windows 10 imajı var ancak faz1de çok yavaş çalışıyor o yüzden tüm tahtalara bu imajı atmak istiyorum.
Sorularıma gelince:
1. windows 10 imajında toolwiz timefreeze mavi ekran sıkıntısı vardı o yüzden shadow defender yüklemiştim. Buna da shadow yüklemeye çalıştım ancak KB3033929 eksik hatası veriyor. windowsun bu eklentisini indirip kurmaya çalıştığımda ise zaten sistemde var diye kurmuyor. Toolwiz timefreeze windows7 olan bu imajda sorun çıkarır mı bilginiz var mı yada bu imajla sıkıntısız çalışan tavsiye edeceğiniz deepfreeze programınız var mı?
2. bazı programlar yükledikten sonra (netsupport, ekilit vb) acronis veya başka bir programla imaj alıp diğer tahtalara da bu imajı atsam sıkıntı olur mu sizce?
Şimdiden çok teşekkürler

Hocam imajı deneme amaçlı kurdum gayet hızlı çalışıyor elinize sağlık. Tahtalarda windows 10 imajı var ancak faz1de çok yavaş çalışıyor o yüzden tüm tahtalara bu imajı atmak istiyorum.
Sorularıma gelince:
1. windows 10 imajında toolwiz timefreeze mavi ekran sıkıntısı vardı o yüzden shadow defender yüklemiştim. Buna da shadow yüklemeye çalıştım ancak KB3033929 eksik hatası veriyor. windowsun bu eklentisini indirip kurmaya çalıştığımda ise zaten sistemde var diye kurmuyor. Toolwiz timefreeze windows7 olan bu imajda sorun çıkarır mı bilginiz var mı yada bu imajla sıkıntısız çalışan tavsiye edeceğiniz deepfreeze programınız var mı?
2. bazı programlar yükledikten sonra (netsupport, ekilit vb) acronis veya başka bir programla imaj alıp diğer tahtalara da bu imajı atsam sıkıntı olur mu sizce?
Şimdiden çok teşekkürler
Shadow Defenderı ben deneme ihtiyacı hissetmemiştim sizin için yarın deneyeyim ama ben tüm tahtalarda deepfreeze v7 kullanıyorum sorunsuz.
Toolwiz sorun çıkarır denemeyin ben denemiştim.
Program eklemelerinizden sonra imaj alabilirsiniz hiç sorun olmaz.
Koruma programları ile ilgili bir video çekmiştim yararlanmak isterseniz.
https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/koruma-programlari-ve-donanimlari.163536/

Shadow Defenderı ben deneme ihtiyacı hissetmemiştim sizin için yarın deneyeyim ama ben tüm tahtalarda deepfreeze v7 kullanıyorum sorunsuz.
https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/koruma-programlari-ve-donanimlari.163536/
Çok teşekkür ederim hocam tekrar elinize sağlık

İmaj boyutunun daha küçük olabilmesi için clonezilla'da yapılması gereken bi ayar vs var mı acaba hocam? Sizin imajı kurduktan sonra yedek alınca benim imaj 33GB civarında oldu.

Usb girişi kırık ET için yedeği nasıl yükleyebilirim Ağdan yükleme yapabilmek için ne yapmalıyım.

Sorularıma gelince:
Şimdiden çok teşekkürler

Shadow'u deneyebildiniz mi hocam?
Paylaşım için tekrar teşekkürler.

Elinize, emeğinize sağlık.
Güncel DynEd ve QT de lazım bu imaja.
Bu arada 360 Total Security'ye güvenebiliyor musunuz hocam? Kaspersky Free var dağ gibi. Bir yıl ücretsiz kullanılıyor. Sonraki yıl, üst versiyonu yine bir yıl daha ücretsiz kullanabiliyoruz.

Elinize, emeğinize sağlık.
Güncel DynEd ve QT de lazım bu imaja.
Bu arada 360 Total Security'ye güvenebiliyor musunuz hocam? Kaspersky Free var dağ gibi. Bir yıl ücretsiz kullanılıyor. Sonraki yıl, üst versiyonu yine bir yıl daha ücretsiz kullanabiliyoruz.
Hocam herkes kullanmıyor o yazılımları kurmak isteyen hemen imajdan sonra kurabilir tabi.
360 Total Security kuruyoruz bir daha arkamıza bakma ihtiyacı hissetmiyoruz. Ben 5 yıldır kullanıyorum. Anahtar arama fulleme derdimiz yok kafamız rahat. :)

Soruldu mu bilmiyorum ama, akıllı tahta değil de herhangi bir bilgisayar için kullanma imkanı var mıdır hocam?

Geri