Faz1 Win7 Güncel İmage 2019

Kodla Büyü
Hocam imajı tahtalara kurmaya başladım, gerçekten hem çok hızlı kuruluyor hemde çok hızlı çalışıyor. Elinize sağlık. Sadece şöyle bir sorun yaşıyoruz. Coğrafya dersinde kullanılan bilgiyolu adında "z kitap " var. Bu uygulamayı flash belekten açmıyor fakat d sürücüsüne dosyalarını kopyalayınca açıyor...

Hocam imajı tahtalara kurmaya başladım, gerçekten hem çok hızlı kuruluyor hemde çok hızlı çalışıyor. Elinize sağlık. Sadece şöyle bir sorun yaşıyoruz. Coğrafya dersinde kullanılan bilgiyolu adında "z kitap " var. Bu uygulamayı flash belekten açmıyor fakat d sürücüsüne dosyalarını kopyalayınca açıyor...
Merhaba hocam, eğer direk USB değilde port çoğaltıcı HUB kullanıyorsanız bu hublar çok ama çok yavaşlar(tabi hepsi değil) dolayısıyla RAM'e gerektiği hızda veriyi aktarmıyor açılmama sebebi budur. Eğer direk tahta USB'sine takıyorsa ve açılmıyorsa virüs programında programa izin verin yada virüs programında beyaz listeye ekleyin. Konu ile ilgili çektiğim bir video.

USB Port Çoğaltıcı HUB Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Hocam Faz1 kapsamındaki dağıtılan Windows 7 orijinalini paylaşabilirmisiniz rica etsem sizden?
Kendime göre uyarlamak istiyorum.Mevcut Clonezilla image dosyasından maalesef WIM dosyasına ulaşamıyorum.

Çok teşekkür ediyorum

Hocam Faz1 kapsamındaki dağıtılan Windows 7 orijinalini paylaşabilirmisiniz rica etsem sizden?
Kendime göre uyarlamak istiyorum.Mevcut Clonezilla image dosyasından maalesef WIM dosyasına ulaşamıyorum.

Çok teşekkür ediyorum
Hocam arıza için vestel servisi çağırdığınızda onlardan isteyin. Ellerinde olması lazım.

Çok teşekkür ediyorum
Oda clonezilla imajı alsanızda aynısının eskisi işinize yaramaz.

Merhaba hocam, eğer direk USB değilde port çoğaltıcı HUB kullanıyorsanız bu hublar çok ama çok yavaşlar(tabi hepsi değil) dolayısıyla RAM'e gerektiği hızda veriyi aktarmıyor açılmama sebebi budur. Eğer direk tahta USB'sine takıyorsa ve açılmıyorsa virüs programında programa izin verin yada virüs programında beyaz listeye ekleyin. Konu ile ilgili çektiğim bir video.

USB Port Çoğaltıcı HUB Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Dediğiniz şekilde sorun çözüldü... Teşekkürler...

hocam cloud mail ru dan paylaşma imkanınız var mı driveden düzgün bir şekilde inmiyor dosya yarım kalıyor sürekli..

Hocam 1 tahtada kurdum kurulumda hızda sıkıntı yok lakin elimdeki atak programını kurduğumda .kurar kurmaz servisatak.ini hatası verdi.eski win7 imajımda da arada sırada bu hatayı veriyordu ama bunda kurar kurmaz verdi.sorunu nasıl çözebilirim.Önceki sistemde bu hata ile karşılaştığımda tekrar formatlıyordum bunda ne yapmam gerekiyor.

Hocam 1 tahtada kurdum kurulumda hızda sıkıntı yok lakin elimdeki atak programını kurduğumda .kurar kurmaz servisatak.ini hatası verdi.eski win7 imajımda da arada sırada bu hatayı veriyordu ama bunda kurar kurmaz verdi.sorunu nasıl çözebilirim.Önceki sistemde bu hata ile karşılaştığımda tekrar formatlıyordum bunda ne yapmam gerekiyor.
Format atmanıza gerek yok.

Orada youtube yüklü bir video var telefondan izleyin meb hattı olduğu için açılmaz.

Hasari hocam imajınızı yaklaşık 40 adet faz 1 etkileşimli tahtada kullanıyorum. Time freeze programı bir süre sonra başlangıç onarma hatası veriyor. Onu kaldırıp yerine başka bir program kullanmak istiyorum. Sizin kullanıp sorun yaşamadığınız bir program var mı?

Hasari hocam imajınızı yaklaşık 40 adet faz 1 etkileşimli tahtada kullanıyorum. Time freeze programı bir süre sonra başlangıç onarma hatası veriyor. Onu kaldırıp yerine başka bir program kullanmak istiyorum. Sizin kullanıp sorun yaşamadığınız bir program var mı?
Evet hocam TimeFreeze win7 de sorun çıkarıyor ben DeepFreeze 7 kullanıyorum ve öneriyorum. Alternatif olarak Shadow Defenderi de kullanabilirsin.

Evet hocam TimeFreeze win7 de sorun çıkarıyor ben DeepFreeze 7 kullanıyorum ve öneriyorum. Alternatif olarak Shadow Defenderi de kullanabilirsin.
Deepfreeze 7 ile beraber atak uyumlu çalışıyor mu hocam? Müdür ikisini birden istiyor çünkü . Bir de elinizde var ise deepfreeze 7 dosyasını paylaşır mısınız?

Son düzenleme:
hocam bu imajda dynet yüklü mü cvp verirseniz sevinirm başarılarınızn devamını dilerim

Faz1 Win7 Güncel İmage 2019 (Yeni)

Önceki imajımın güncel versiyonudur. İmaj kurulumu 10 dakikada gerçekleşmektedir. Test ettikten sonra yorum yazmayı unutmayın.

Yapılan değişiklikler:
Yüklü programların tüm sürümleri güncellendi.
Administrator şifresi kaldırıldı.
Boyut düşürüldü (İmaj 13.3 GB).
İmaj artık 16 GB flashlara sığacaktır.

Kurulu program listesi şöyledir:
Adobe Reader
Office 2010 lisans sorunu olmasın diye etkinleştirilmemiş tir.
Libre Office
7Zip
360 Total Security ince ayarları yapılmıştır
Google Chrome
Java
NET Framework 4.7.1 Final
Format Factory
Auslogics Disk Defrag
CCleaner
Vlc
Aimp
Sistem dosyalarını görünür yap bat dosyası
Vsınıf
Meb Sertifika
Fatih Kalem
...

İndir.

Önceki 2018 versiyonu.

NOT: İmaj yükleme işlemi bitiminde tahtada imleç yanıp sönüp bekliyorsa, işlem gerçekleşmiş sadece clonezilla yeniden başlatamamıştır tahtayı bu bir sorun değildir. Düğmeye basılı tutun tahta kapansın, sonra tahtayı açın sorunsuz açıldığını göreceksiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 60854 Ekli dosyayı görüntüle 60855 Ekli dosyayı görüntüle 60856 Ekli dosyayı görüntüle 60857

Flasha boot etme.

Total 360 Security ile ATAK'ı bir Arada Kullanma

Hocam bu imaj da örneğin elektrik gittiğinde başlagıç onarmaya giriyor mu ? benim en büyük problemim o

hasari hocam ben tahtaya kurdum anacak çok uzun sürdü neden acaba? 2.5 saat kadar..
Hocam flashınızın aktarım hızı çok düşükmüş ya kötü bir USB HUB kullandınız yada kullandığınız flash çok kötü. İmaj normalde 10 dk kuruluyor.

Hocam emeğinize sağlık. Pardüs yüklü bir tahtaya format atarken de sorunsuz yükleme yapabilir miyiz acaba ?

Geri