Faz2 imaj sonrası akıllı tahta Fatih ekranında kalıyor?

Kodla Büyü

boteci87

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar tahtada sadece dokunmatikte problem vardı, kameradandır dedik servis geldi baktı. İmaj atın düzelir dediler. İmajı başlattım, imaj sonrası yeniden başlat ekranı gelmişti, tıkladım. Sonra Fatih yazısı çıkan beyaz ekranda kaldı. Dondu öylece. Tekrar imajlayım dedim, F7 ye bastığımda siyah ekranda sayfanın ortasında - imleç çıkıyor. Başka da ilerlemiyor. Fişi felan çektim, tekrar denedim. Yok, ne oldu anlayamıyorum? Var mı başına gelen böyle bir olay arkadaşlar....

Yok önceden tahta çalışıyordu, açılıyordu. Aynı imajı Vestel’in kendi imajı bu, bugün 2 tahtaya daha attım bi sorun çıkmadı. Bu tahta da çalışıyordu, yani ne olmuş olabilir anlamadım??

exelsior hocam, biosa giremiyorum. Del tuşuna basıyorum. bana mısın demiyor. bir de tahta açılırken ekranın en üstünde siyah ekranda shift f10 yazısı geliyor ya, bir de shift f10 yapayım dedim. kullanıcı adı ve password ekranı geldi. o şifreler de nedir bilmiyorum?

exelsior hocam, biosa giremiyorum. Del tuşuna basıyorum. bana mısın demiyor. bir de tahta açılırken ekranın en üstünde siyah ekranda shift f10 yazısı geliyor ya, bir de shift f10 yapayım dedim. kullanıcı adı ve password ekranı geldi. o şifreler de nedir bilmiyorum?
Aynı sorunu ben de yaşıyorum hocam nasıl çözdünüz bu sorunu?

aynı sorunu bende yaşadım dokunmatikte problem vardı imaj atayım dedim siyah bir ekranda kalıyor ilerlemiyor initramfs diye bir uyarı veriyor böyle bir uyarıyla karşılaşan oldu mu ? nasıl çözdünüz? not imajda sorun yok başka tahtalara atıyorum.

Bios pilinin sökülüp takılması ve sonucunda şifrenin sıfırlanması şifrenin kalması gerekir bunu siz yaparsanız garanti dışı kalır servisi arayın arkadaki ops yi alıp götürsünler 1 günde geri gelir. Zamanında öğrencilerden korumak için şifre konulmuş ya da yanlışlıkla konulmuştur malesef bi şekilde

aynı sorunu bende yaşadım dokunmatikte problem vardı imaj atayım dedim siyah bir ekranda kalıyor ilerlemiyor initramfs diye bir uyarı veriyor böyle bir uyarıyla karşılaşan oldu mu ? nasıl çözdünüz? not imajda sorun yok başka tahtalara atıyorum.

Dokunmatik de sorun varsa donanimsaldir imaj çok bişey yapmaz yine aynı olur tahtanın sol alt çaprazında parçaları var oraya bi iki kere vurup teyit edebilirsiniz yine servis bakmak zorunda. Ha başka ne olmuş olabilir köşelerde bildiğin bir milimetre kalınlıkta bazen toz birikiyor varsa onu temizleyebilir siniz

Geri