Faz2 tahtalarda HDD sorunu

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar faz2 tahtaların bazılarının boyutu farklı neden böyle olabilir ki? Format atacağım atamıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20240913_161310.jpg
    IMG_20240913_161310.jpg
    161.5 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_20240913_161030.jpg
    IMG_20240913_161030.jpg
    201.9 KB · Görüntüleme: 99
Benim hocam yine de kaldırdım.
Faz2 şer için SSD mi geldi okullara hocam? Benim eski okula da öyle birşey gelmemişti faz1 lere geldi o diye biliyorum

Başlığı Hdd diye açtığınız için olmuş sanırım hocam karışıklık. Faz2 ler zaten Ssdli, komple imaj atarsaniz düzelecektir, büyük ihtimalle bazı tahtalarda sonradan windows kurulumu sırasında biçimlendirmeyen alan bırakılmıştır.

Başlığı Hdd diye açtığınız için olmuş sanırım hocam karışıklık. Faz2 ler zaten Ssdli, komple imaj atarsaniz düzelecektir, büyük ihtimalle bazı tahtalarda sonradan windows kurulumu sırasında biçimlendirmeyen alan bırakılmıştır.
Komple nasıl Hocam? Tahta imajını yüklemeye çalışıyorum işte kapasite uyarısı veriyor yüklenmiyor ama.

Komple nasıl Hocam? Tahta imajını yüklemeye çalışıyorum işte kapasite uyarısı veriyor yüklenmiyor ama.
Merhabalar büyük ihtimalle SSD değişmiştir ondan hocam bu durumda en küçük kapasiteli SSD üzerinden imaj alıp yüklerseniz yüklenir yoksa boyutu küçük olan SSD ye imaj yüklenmez kapasiteden dolayı.

Benim hocam yine de kaldırdım.
Faz2 şer için SSD mi geldi okullara hocam? Benim eski okula da öyle birşey gelmemişti faz1 lere geldi o diye biliyorum
Siz yazmıştınız ya, bir öğretmen başka okulda ssd değişiminin etkisinden bahsetmiş, siz de bu forumda bu konuda bilgi almıştınız. Proje okulu olduğu için ssd temini yapılmıştır diye düşünmüştüm

Geri