Faz2 Win 10 Kapanmıyor.

Kodla Büyü

i.d.

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Faz2 tahtalara windows 10 yükledim ama tahta bazen kapattığımızda kapanıyor diyor ama kapanmıyor. Çözümü bilen var mı?

Denetim masası --> Güç seçenekleri --> Güç düğmesinin yapacaklarını seçin --> Şu anda kullanılamayan ayarları değiştir sıralamasını takip edin ve sayfanın en altında bulunan;
Hızlı başlatmayı aç
Uyku
Kilitle
menülerindeki tik işaretlerini kaldırıp Değişiklikleri Kaydet butonuna basın.

Arkadaslar bu sikintiyi bende yasiyorum cozen var mi sizin dediklerinizi uyguladim. Power tusuna basiyorum kapanip geri aciliyor. Ya da bilgisayari kapat dedigimde tekrar aciloyor.

Bir zamanlar bilgisayarı koruma altına almak için deepfreeze kurmuştuk. Kullandığımız deepfreeze sürümü kapatmaya engel olmuştu. Başka bir sürüm yada program kullanarak korumaya alınca düzelmişti. Belki onda da olabilir.

Bir zamanlar bilgisayarı koruma altına almak için deepfreeze kurmuştuk. Kullandığımız deepfreeze sürümü kapatmaya engel olmuştu. Başka bir sürüm yada program kullanarak korumaya alınca düzelmişti. Belki onda da olabilir.
hocam kurmuş oldugum imajda deeppfreeze yok :( tertemiz bir tahta ama ilk defa kuruldu win10.

windows10'nun çok yakın bir zamanda büyük bir güncelleştirmesi çıktı. Güncel iso dosyasını indirip temiz bir kurulum yapabilirsiniz.

Geri