Faz2 Win11 İmajı 2024 V1

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Faz2 Win11 İmajı 2024 V1

Beklenen imaj geldi hızlı ve sorunsuzdur güvenle kullanabilirsiniz.
5.1 GB boyutunda 5 dakikada kurulur win11 lite sürüm üzerinden geliştirilmiştir. AMD işlemci üzerinde alınmıştır henüz İntel işlemcide test edilmedi.

İndir.

Kurulu programlar:
Office 2016
Winrar
7Zip
VLC
Aimp
Fatih kalem
Liteshot
SumatraPDF
Chrome
Diskdefrag
Starboard
...

İmajı ventoy, USB Universal İnstaller gibi programlar ile flasha boot edebilirsiniz.

Screenshot_1.png
Screenshot_3.png
Screenshot_2.png

Son düzenleme:
Yarın Faz2 intel için bir deneme yapacağım hocam. Elinize sağlık.
ventoy da resimde eklediğim bölümü gpt mi yapmalıyız. yoksa mbr kalsa sorun olur mu

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    41.3 KB · Görüntüleme: 17
Yarın Faz2 intel için bir deneme yapacağım hocam. Elinize sağlık.
ventoy da resimde eklediğim bölümü gpt mi yapmalıyız. yoksa mbr kalsa sorun olur mu
Sorun olmaz ama yeni oluşturuyorsanız GPT yapın. intel için geri dönütünüzü bekliyoruz.

Teşekkür ederim hocam. Yarın dokunmatik, etkinleştirme, hız ile ilgili bir aksilik olmazsa geri dönüş yapacağım.
Win10 denedim yaklaşık 15 dk da otomatik etkinleştirildi tahta hızı da iyi durumda. Bugün paylaşımınızı görünce denemek istedim. Yarın sonuçları paylaşırım.

Faz2 Intel için ilk izlenimler;
Kurulum 3dk 30 sn sürdü
Dokunmatik noktaları problemsizdi
Tahta açılışı 20 sn
Ses sürücüsü yüklenmedi. Drive daki paylaştığınız audio sürücüsünü yükledim ama gene gelmedi.
Genel olarak sade ve şık bir tasarımı var
IMG_20241004_072133.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20241004_074531.jpg
    IMG_20241004_074531.jpg
    247.7 KB · Görüntüleme: 6
Faz2 Intel için ilk izlenimler;
Kurulum 3dk 30 sn sürdü
Dokunmatik noktaları problemsizdi
Tahta açılışı 20 sn
Ses sürücüsü yüklenmedi. Drive daki paylaştığınız audio sürücüsünü yükledim ama gene gelmedi.
Genel olarak sade ve şık bir tasarımı varEkli dosyayı görüntüle 77103
Teşekkürler hocam, yakın zamanda intel bir tahta bulup onun üzerinden eksikleri tamamlamaya çalışacağım. Hocam birde intel chip seti yükleyip denermisiniz.

Ben teşekkür ederim emekleriniz için. Chip setini de yükledim ses çalışmadı ama

@hasari hocam şimdi deneme fırsatım oldu.Daha hızlı çalıştığını gözlemledim.Arama kısmına dokununca klavye otomatik gelmiyor belki bunun için bir ayar vardır bilmiyorum.Etkin değil uyarısı alınca etkinleştir diyince otomatik etkinleştirdi kms felan kullanmadan.Ellerinize sağlık.İyi çalışmalar

@hasari hocam şimdi deneme fırsatım oldu.Daha hızlı çalıştığını gözlemledim.Arama kısmına dokununca klavye otomatik gelmiyor belki bunun için bir ayar vardır bilmiyorum.Etkin değil uyarısı alınca etkinleştir diyince otomatik etkinleştirdi kms felan kullanmadan.Ellerinize sağlık.İyi çalışmalar
Teşekkür ederim.

Geri