Faz2 yönetici olarak çalıştırma

Kodla Büyü

tati

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba faz 2 deki tahtanın birine bugün bir program ebaadmin şifresi ile kurdum ancak daha sonra çalıştırmak isteyince "yönetici olarak çalıştırmanız gerekiyor" gibi uyarı veriyor exe dosyasının güvenlik kısmından tam izin verdim yine olmadı, bu problemi nasıl giderebiliriz. Yeni kullanıcı hesap oluşturdum yönetici olarak ama yine olmadı kafayı yediktecek bana.

sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır deyin hocam ?
birde ebaadmin şifresiyle yerel administrator ü etkinleştirip onu kullanın eba admini kullanmayın, şifreleri değiştirmeyin.

arkadaşlar bu şifreyi bende alabilir miyim? 750445@meb.k12.tr

kısayol virüsü bulaştı okuldaki tahtalara, her seferinde imaj yüklemek sıkıntı oluyor, en sonunda timefreeze gibi bi program kurmadan olmayacak.

bilgisayarda oturumu kapatınca administrator oturumu görünüyor. bir tahtada benim de başıma gelmişti dediğiniz gibi. bu şekilde çözmüştüm.

Administrator kullanıcısı yok pasif durumda EBAAdmin şifresi ile administrator ü etkinlestirip parolayı kendiniz belirliyorsunuz. Bilgisayarim a sağ tıklayıp yönet deyin orada yerel kullanıcılar ve gruplar altında administrator ü göreceksiniz

aciiiillll arkadaşlar merhaba tahtalara atak programı kurmam gerekiyor yönetici olarak çalıştır diyorum ama çalıştırmak için şifre falan istemiyor programıda kuramıyorum şifresiz. idareden mi alıcam kendim mi şifre oluşturmam gerekiyor.ve nasıl oluşturmam gerekiyor şifreyi yardımcı olursanız sevinirim

Bilgisayarım - Sağ tık - Yönet - Kullanıcılar - EBAAdmin - Sağ tık - parola belirle

kendiniz bir şifre belirleyin ve EBAAdmin'de oturum açıp gene atak - sağ tık - yönetici olarak çalıştır diyin ve hepsini işaretliyin. Ama önce flaş oluşturmayı unutmayın. ATAK şifresini EBAAdmin şifresi olarak belirleyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri