FAZ3 İPTAL Mİ OLDU?

Kodla Büyü
Tabletler de yalan oldu :)
Tablet önemli değil ancak et kurulan okullarda et'ler eskimeye başladı.
Öğretmenler de artık tahtasız ders işleyemiyor.
Ne olacak bilmiyorum valla.

İptal değil de sanıyorum ileri bir tarihe ertelendi. Pek de yakın olmayan ileri bir tarihe

Halen okulların öğretmenler odası, idari odalar, kütüphane gibi bölümlerinde bulunan etkileşimli tahtalar tespit edilecek(ediliyor). Muhtemelen derslik dışındaki tüm etkileşimli tahtalar sökülerek kurulum yapılmamış okullara ya da yeni inşa edilen okullara aktarılacak.

Halen okulların öğretmenler odası, idari odalar, kütüphane gibi bölümlerinde bulunan etkileşimli tahtalar tespit edilecek(ediliyor). Muhtemelen derslik dışındaki tüm etkileşimli tahtalar sökülerek kurulum yapılmamış okullara ya da yeni inşa edilen okullara aktarılacak.
aynen hocam bence mantıklı bir düşünce.ama yapılırken düşünülseydi keşke keşke...

Tabletler verilmesin zaten.. Genel konuşmuyorum ama çok okul gezdim ve gittiğim her okulda tableti satan öğrenciler, hor kullanıp kıranlar, öğretmenlerden de kendisi kullanmayıp çocuğuna oyun oynaması için verenleri de gördüm.
Bunun yerine her öğretmene tam donanımlı, lisanslı güncel programların kurulu olduğu bir dizüstü bilgisayar verilebilirdi.. Çünkü öğrencilerimizin büyük çoğunluğu maalesef her teknolojik cihazın ( bilgisayar, tablet, telefon vb.) sadece oyun amaçlı üretildiğini sanıyor..

aynen hocam bence mantıklı bir düşünce.ama yapılırken düşünülseydi keşke keşke...

Bulunduğumuz ilçede ve ilde aynen dediğiniz gibi yapıldı hocam. Derslikler dışındaki tahtalar söküldü ve hiç tahtası olmayan okullara tekrardan montajı yapıldı.

Bulunduğumuz ilçede ve ilde aynen dediğiniz gibi yapıldı hocam. Derslikler dışındaki tahtalar söküldü ve hiç tahtası olmayan okullara tekrardan montajı yapıldı.
Bizim ilçede de böyle bir çalışma başladı. Ama ne kadar verimli olur tartışılır. Merak ettiğim hususlardan biri de tahta kurulan okullar btr kapsamında yer alır mı?

Bizim ilçede de böyle bir çalışma başladı. Ama ne kadar verimli olur tartışılır. Merak ettiğim hususlardan biri de tahta kurulan okullar btr kapsamında yer alır mı?

Hocam tahtaların devirleri de yapılacak dediler. Muhtemelen Btr kapsamında yer alır diye tahmin ediyorum. Ama net olarak bilgi sahibi olursanız bilgilendirirseniz sevinirim.

faz 3 filan yalan oldu, bilgisayar öğretmeni il müdür yardımcısı, hiç boşuna beklemeyin diye açık açık söyledi toplantıda

Tabletler de yalan oldu :)
Tablet önemli değil ancak et kurulan okullarda et'ler eskimeye başladı.
Öğretmenler de artık tahtasız ders işleyemiyor.
Ne olacak bilmiyorum valla.
Etkileşimli Tahtasız ders işleyemiyorsa öğretmenlikten istifa etsinler.

Güzel bir olay, koy okuluyuz alt yapı yapıldı fakat tahta gelmedi. İnşallah bu uygulama tüm Türkiye'de yapılır. Bizim gibi okullarada akıllı tahta gelir

Güzel bir olay, koy okuluyuz alt yapı yapıldı fakat tahta gelmedi. İnşallah bu uygulama tüm Türkiye'de yapılır. Bizim gibi okullarada akıllı tahta gelir
gittiğim okullardan birinde mescit,müdür odası, öğretmenler odası,bayan mescit,arşiv,resim odası,araç gereç odasına bile ET takılmış yerler var.Bunların hepsi israf

Geri