FBTR Öğretmenleri Egzersiz açabiliyorlar mı

Kodla Büyü
Şu an itibariyle açılsa da birkaç saat sonra veya haftaya ne olur bilinmez.

olanlar ortaokul mu lise mi yada olmayanlar belirtirse seviniriz

karçiçeği' Alıntı:
BİZE YAZI GELDİ DERSİMİZLE İLGİLİ EGZERSİZ YOK...
Ne yazısı hocam bu ? herkese farklımı yazı geliyor anlamadım... Geçen yıl bir işgüzarın iş bilmezliği yüzünden açılan kursları kapattırdılar fakat sonrasında bakanlık görüş soranlara cevaban BTR görev süreleri dışında olması kaydıyla, diğer öğretmenler ne yapıyorsa BT öğretmenlerininde yapabileceği şeklinde yazı gönderdi olması gerektiği gibi. Ben yıllardır yapıyorum zaten Tübitak için egzersiz. Sıkıntı yok. kursta açılabiliyor

Bilgisayardan egzersiz acamiyormuyuz ark lar birde bu satranç belgesini nereden alabiliyoruz acaba

Arkadaşlar biriniz egzersiz kursu açabiliyormuyuz diyor. Yazıyı eksik okuyan arkadaşlar hayır açamıyoruz, listede dersimizin adı yok gibi cevaplar yazıyorlar. Bende bir cevap yazayım o zaman, belki aklınıza yatar FBTR öğretmeni iseniz "görevlendirildiğiniz okulun ders saatleri dışında" okulunuzda ders dışı ekzersiz faaliyetleri kapsamında haftalık 6 saate kadar kurs açabilirsiniz. Halk eğitimin izin verdiği " http://hbogm.meb.gov.tr/modulerprograml ... nolojileri " bu linkteki kurslardan açabilirsiniz. Bu linkteki kursları ister kendi okulunuzda , isterseniz başka okul müdürünün onayıyla o okulda yada dışardan açabilirsiniz. Yetiştirme kurslarını açamıyorsunuz.

Halk eğitim kapsamında acamazsiniz hocam ortaokul öğrencilerine yaş sınırı var sanırım 14 du galiba

serci2001' Alıntı:
Arkadaşlar biriniz egzersiz kursu açabiliyormuyuz diyor. Yazıyı eksik okuyan arkadaşlar hayır açamıyoruz, listede dersimizin adı yok gibi cevaplar yazıyorlar. Bende bir cevap yazayım o zaman, belki aklınıza yatar FBTR öğretmeni iseniz "görevlendirildiğiniz okulun ders saatleri dışında" okulunuzda ders dışı ekzersiz faaliyetleri kapsamında haftalık 6 saate kadar kurs açabilirsiniz. Halk eğitimin izin verdiği " http://hbogm.meb.gov.tr/modulerprograml ... nolojileri " bu linkteki kurslardan açabilirsiniz. Bu linkteki kursları ister kendi okulunuzda , isterseniz başka okul müdürünün onayıyla o okulda yada dışardan açabilirsiniz. Yetiştirme kurslarını açamıyorsunuz.
Nasıl açacağız peki hocam ne yapmalıyız?

İlçe onaylarsa açarsın hocam.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Btr saatleri dışında aşağıdaki çizelgedeki kurslardan eğer belgeniz var ise açabilirsiniz.Bunun için sene başında egzersiz planı , öğrenci listesi ve sertifikanızı mem gondererek onay almalısınız.

Ekli dosyalar

• ders-disi-egzersiz-esaslari-mebajans.jpg
    ders-disi-egzersiz-esaslari-mebajans.jpg
    90.2 KB · Görüntüleme: 166
Geri