fiat doblo

Kodla Büyü

yusufcuk51

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bi bayan hocamızda 2002 model fiyat doblo 1.9 multijet varmış benden yardımcı olmamı istedi satmak için internetten biraz baktım...kendisi 18000 dedi fiyatını bana ama fiyatları o kadar yok gibi bu aracın piyasası ederi nedir sizce arkadaşlar?

birde ilanlarda bazılarında panelvan bazılarında cam van yazıor bunlar ne demek farkları neler?

2001 modelini bir arkadaş yeni aldı 11 bine kasa süper alır almaz bin lira bi genel masraf etti şimdi biniyo her gün kullanılan faal araç dökük falan değil
arkadaşınız bence saf ayağına yatıyo

panel vanlar cam kısımları sac ile kapalı olanlar camlı vanlar aynı bölümde cam olanlar.
Benim de bir arkadaşta honda jazz var satarmısın dedi 30000 istiyor piyasaya göre ilan vereceğim.

Hocam sende kibarca dedigini yapacaksin.ama kendi numarani verme hocam benim numramda ilan hakkim dolmus veremiyorum sizinkini vercem de ilani bayan ne diyorsa ona gore yaz fiyatinida yaz bakalim 11-12 arabanin yaninda 18 bine bayani kimler kac kere arayacak .simdi baktim deedigin aractan 2002 5 tane var biri 18000 yazmis digerleri 15 ten asagi

1.9 motorlar bes para etmez. Cok sorunlu ve vergisi yuksek. 12bine satabilirse ne alaaa...honda jazz kac model ve linki var mi?

frtmr' Alıntı:
panel vanlar cam kısımları sac ile kapalı olanlar camlı vanlar aynı bölümde cam olanlar.
Benim de bir arkadaşta honda jazz var satarmısın dedi 30000 istiyor piyasaya göre ilan vereceğim.
tşkler hocam

g.cetin.66' Alıntı:
Hocam sende kibarca dedigini yapacaksin.ama kendi numarani verme hocam benim numramda ilan hakkim dolmus veremiyorum sizinkini vercem de ilani bayan ne diyorsa ona gore yaz fiyatinida yaz bakalim 11-12 arabanin yaninda 18 bine bayani kimler kac kere arayacak .simdi baktim deedigin aractan 2002 5 tane var biri 18000 yazmis digerleri 15 ten asagi
öyle yaptım hocam kendi adına üyelik açtım sürekli aranmak iyi olmuyor daha önce yaşadım aramış bi kaç kişi 17000 vermişler en yüksek

bizde de vardı 1.9 Jtd.. zor bela sattık vergisi ve km.si biraz fazla olduğu için yakıt sorun olmaya başlamıştı. Ama gücünü hiçbir arabada göremedim.. uzun yollarda bütün zorlamadan sollama yapardı..

doblonun en iyi modeli 1.9 jtd olanlar 2 sene babam bindi bende bindim hem yakıt olarak hemde performans olarak 10 numara bir motor.. eğer araç ticari ise her sene muayeneye girecek ve km yüksekse(160.000+) dizel olduğundan dolayı masraf çıkaracaktır... kırmızı ışıklarda drag yapardım hiç geçilmedim 3. viteste patinaj çeken bi motor ve çok seri bir araba unutamam.... şuda var dobloda direksiyon hassasiyeti çok fazla yüksek hızlarda tehlikeli olabiliyor takla atmayada meyilli bir araç Allah korusun...

hafta sonu doblo baktık 2006-2008 1,3 premio 22- 26 bin arasında donanımına ve temizliğine göre fiyat belirlemek lazım netekim benim baktıklarım arasında alınabilecek sadece bir tane araç vardı onda da fiyatta anlaşamadık. diğerleri pert memleket üç kağıtçı dolu temiz araba bulmak zor taklalı arabaları getirip orjinal diye yutturmaya çalışıyorlar

Geri