Filigran v1 Resim üzerine yazı veya logo ekleme programı

Kodla Büyü

beyisoy

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bildiğiniz watermark programı resimlerin üzerine yazı veya logo eklemek için kullanabilirsiniz. bana sıklıkla lazım oluyordu bende kendim bişeyler yazmaya çalıştım , program hakkındaki eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum belki biraz daha geliştirebiliriz... iyi çalışmalar..
filigran.jpg

Filigran V1 - Watermark Programı

Ekli dosyalar

• filigran.zip
    340.6 KB · Görüntüleme: 841
yeni gördük hocam. bir indirip deneyelim. fikirlerimizi söyleriz. bakmadan bile harçadığın emeğin yeter. teşekkürler

iyi oldu hocam teşekkür ediyorum bende okul sitesinde yayınladığım fotolarda yazı eklemeyi düşünüyordum

kaybil' Alıntı:
iyi oldu hocam teşekkür ediyorum bende okul sitesinde yayınladığım fotolarda yazı eklemeyi düşünüyordum
efsa' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
yeni gördük hocam. bir indirip deneyelim. fikirlerimizi söyleriz. bakmadan bile harçadığın emeğin yeter. teşekkürler
ben teşekkür ederim hocam işinize yaradıysa ne mutlu , kullandıktan sonra gördüğünüz hata veya eksikleri belirtirseniz düzeltmeye çalışırım...

Hocam programı indirdim, elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş.
Fakat metin veya yazı eklediğimizde ortadan başlıyor, uzun bir yazı olursa kenarlardan taşıyor.
Aynı şekilde resim eklendiğinde de sayfa dışında kalıyor.
Metin veya resim için konumlama seçim imkanı olursa güzel olur. (sol alt, sağ alt, sol üst, sağ üst gibi)
Bir de resim filigran eklendiğinde boyutlandırma seçeneği olabilir, eklenecek resim boyutu büyükse ana resmin üstüne çıkıyor.

sert_hard' Alıntı:
Hocam programı indirdim, elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş.
Fakat metin veya yazı eklediğimizde ortadan başlıyor, uzun bir yazı olursa kenarlardan taşıyor.
Aynı şekilde resim eklendiğinde de sayfa dışında kalıyor.
Metin veya resim için konumlama seçim imkanı olursa güzel olur. (sol alt, sağ alt, sol üst, sağ üst gibi)
Bir de resim filigran eklendiğinde boyutlandırma seçeneği olabilir, eklenecek resim boyutu büyükse ana resmin üstüne çıkıyor.
fırsat bulunca ilgili düzenlemeleri yapıp eklerim hocam ilginiz için teşekkürler..
elrond' Alıntı:
unable to find a version of the runtime to run this aplication
hangi işletim sisteminde aldınız hocam bu hatayı..

İnternetten şöyle bir program buldum aynı amaca yönelik, denemek isteyenler için;

Ekli dosyalar

• uMa.5.0.part1.rar
    4.7 MB · Görüntüleme: 83
  • uMa.5.0.part2.rar
    4.3 MB · Görüntüleme: 85
Geri