fireworks çalışmam(yorumlarınızı bekliyorum)

Kodla Büyü

Samet SARICA

Site Gezgini
fireworks çalışmam(yorumlarınızı bekliyorum)

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    150.5 KB · Görüntüleme: 1,092
elinize sağlık hocam, ortadaki mavi kürenin içi biraz boş kalmış gibi sanki, onun dışında güzel :+1:

canlı renkli güzel bir çalışma olmuş benim hoşuma gitti hocam ellerine sağlık :+1:

teşşekkürler beğendiğiniz için.walla hocam benim abimde tasarım felan yapardı o tasarım yaparken ben hep başında dururdum onun yaptıklarını aklımda tutardım sonra o bilgisayardan kalkınca ondan gördüklerimi hemen tekrarlardım :D yararlandığım iyi bi kaynak yok şuan :) kendi çabalarımla ilerletmeye çalışıyorum

Ellerinize saglık hocam bir hocamın dedigi gibi küre dünya olsa daha güzel olucakmış gibi geliyo. Ayrıca bir hocam sordugu için söylüyorum bu tür uygulamalar Fireworks programı olmasada http://dersgrafik.com/ da mevcut iyi seyirler.

Evet hocam dünya çok daha hoş olurdu... Bu arada çok şirin olmuş... Program kullanmak mesele değil mesele yaratıcı olmakta :) Azcık bende de olsaydı keşke :(

sağ alttaki seridide biraz eğimli şekilde yapabilirsiniz, güzel olmuş :+1:

yaliya' Alıntı:
küre dünya oluversin,şık olur sanki
eline sağlık hocam!!! güzel çalışma küre dünya fikrine katılıyorum hatta Türkiye kısmına al üzerine
ak yıldız ve ay çok güzel olabilir!!!

hocam elinize sağlık, yaratıcı bir çalışma olmuş...

Bence de küre dünya olursa daha şık olacaktır. Bir de küre üzerine yerleştirdiğiniz parçalar üzerinde biraz oynama yapabilirsiniz... (Ağaç, monitör vs. ) Renk uyumlarında ve konumlarında biraz sıkıntı var gibi...

benimde ilk gözüme çarpan yazı karakterleri oldu. Çok sade kalmış. Tasarım zaten güzel, yazıyıda düzeltirseniz 10 numara olur :)

walla hocam benim abimde tasarım felan yapardı o tasarım yaparken ben hep başında dururdum onun yaptıklarını aklımda tutardım sonra o bilgisayardan kalkınca ondan gördüklerimi hemen tekrarlardım yararlandığım iyi bi kaynak yok şuan kendi çabalarımla ilerletmeye çalışıyorum

hımm işin sırrı abide demek ki bu arada çok güzel olmuş . resimleri biraz dağıtsan kürenin üstüne mesela bilişimin önüne bilgisayar gibi... (nacizane tavsiyem :oops: )

Hocam tebrik ederim güzel olmuş....
Fakat bölümlerin isimleri biraz daha oval buton gibi olsaydı daha hoş olurdu..

Bu çalışmam bizim okulun yıl sonu sergisinde şuan sergilenmekte.
İlginiz ve yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.

Geri