flash çalışıyor ama atak olmuyor????

Kodla Büyü

donetemiz

Site Gezgini
arkadaşlar problem tam olarak şöyle;
flash çalışıyor, atak kuruyurum kurulum oluyor fakat anahtar olarak görmüyor yani tahtayı açmıyor. Ama flasa atak kurarken kurulum oluyor. Aynı anda birkaç flash denedim, diğerleri çalıştı. Kurulumda problem yok sadece bir flash tahtayı anahtar olarak açmıyor. Oysa açık olan tahtada flash normal açılıyor. Sizce ne olabilir problem, yardımcı olabilecek olan varmı??

Hocam benim de başıma geldi. Modeli eski olan ya da markasız bellekleri anahtar olarak kullanamadım. Flash hazırlandıktan sonra gelen pencerede parantez içinde "marka algılanamadı" ibaresi çıkan 3 bellek dışında diğerleri anahtar olarak iş yapıyor.

bende aynı sorunla karşılaşıyorum hocam çözüm yolu bulundu mu yoksa bu flash ı kullanamayacak mıyım hocamın dediği gibi markası belli değil flash ın

Hocam benim de başıma geldi. Modeli eski olan ya da markasız bellekleri anahtar olarak kullanamadım. Flash hazırlandıktan sonra gelen pencerede parantez içinde "marka algılanamadı" ibaresi çıkan 3 bellek dışında diğerleri anahtar olarak iş yapıyor.
bu durumda usb bellek çıkartıp takıyorum sorun çözülüyor hocam @donetemiz

hocam anahtar flash hazırlama programını açıp şifrenizi yazdıktan sonra flash belleği takıp denediniz mi? Bazı flash belleklerde arkadaşlarında dediği gibi marka algılanmadı uyarısı çıkarsa anahtar işlev görmüyor.

Anahtar oluştururken, flash hazırla pogramını çalıştırıp, sonra belleği takın. Flashı anahtar olarak ayarlayın.
Olmazsa öğretmen adı olarak çalışan bir flash için yazdığınız bir öğretmenin adını yazıp, deneyin.
Bizde şöyle bir durum oldu, örneğin öğretmen adı olarak ali yazınca flash tahtayı açmıyor, veli yazınca açıyor. Bu nedenle şu an tüm herkese aynı isimle anahtar oluşturuyorum. İlginç bir durum ama böyle işte.

Flashı takınca en altta ( flash hazırla programının en alt kısmı) flashla ilgili bilgiler çıkmıyorsa genelde o flash anahtar özelliği göremiyor.

Geri