Flash ile yaptığım foto galerim....paylaşım....

Kodla Büyü

zlatanibo

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Flashta kendi yaptığım foto galerim arkadaşlar, http://www.saratli.meb.k12.tr/ okulumun sitesinden bakabilirsiniz.

Okulun adı dahil bütün bilgileri ve resimleri XML ile çekiyor, isteyen rahatça kullanabilir....

Ekli dosyalar

• Foto_galeri.rar
    2.4 MB · Görüntüleme: 466
Ne güzel flash site yapmış hocamız, emeğine sağlık. Yarın birgün ilçe mem ve il mem'lere getirilen standart şablonu okullara da dayatacaklar. İyi kötü yaratıcılığımızı kullandığımız bir alan vardı, onu da yok edecekler. Okullar için berbat bir şablon. O kadar emeğe yazık olacak.

yasarsahbaz' Alıntı:
Ne güzel flash site yapmış hocamız, emeğine sağlık. Yarın birgün ilçe mem ve il mem'lere getirilen standart şablonu okullara da dayatacaklar. İyi kötü yaratıcılığımızı kullandığımız bir alan vardı, onu da yok edecekler. Okullar için berbat bir şablon. O kadar emeğe yazık olacak.

Hocam o kadar uğraştım İrana sürseler yine kaldırmam ben bu siteyi :)

Selamlar hocam sitenizdeki bahçe gezintisi kısmını nasıl yaptınız daha doğrusu fotoları nasıl çektiniz ben beceremiyorum bir türlü..

Web siteniz çok güzel, emeğinize sağlık. Foto galeri için teşekkürler... :+1:

hocam siteniz cok guzel olmuss..ellerinize saglık...oyunları nasıl indiriyoruz? cok faydalı olmus bence...

Geri