Flash öğrenmek istiyorum

Kodla Büyü

bote22

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumda çok dersim yok, ilk dönem donanıma alışayım, okula alışayım, derse öğrencilere alışayım derken şuan bakıyorum hiçbir şey yapmamışım. 2. dönem Flash öğrenmek istiyorum. ama tek başıma başladığımda sıkılıyorum bırakıyorum. Şimdi sorunum şu. Bu sitede flash dersi anlatmak isteyen var mı? Zira ilk öğrencisi olurum:) 2. Eğer anlatmak zaman alır diyen varsa bana bir kitap önerebilir mi? Kod mantığını öğrenmek ve bazı hocalarımızın yaptığı gibi kendi dersimde kullanabileceğim basit uygulamalar yapabilmemi sağlayan bir yayın olabilir. Ondan sonrada kendimi geliştiririm yavaş yavaş. Şimdiden yorum yapaıp yardımcı olanlara teşekkür.

dengem' Alıntı:
hocam şöyle bir şey var http://www.youtube.com/watch?v=sYvOjSx50tc bi bakın derim.. 2. dönemde ben de 5 yıl aradan sonra Flash anlatmaya başlayacam.. İsterseniz birlikte hafta hafta senkronize çalışırız ;)

:) hocam ben öğrencilere anlatamam heralde, sanırım hala alışamadım öğretmenlik moduna çabuk sinirleniyorum. Flashta kendimde bilmediğimden yazık olur çocuklara:) Ama siz anlattıkça öğrenirim bende seneye 7-8. sınıflara anlatırım. Çok teşekkür :)

bu arada fiyong hocam verdğiniz link bende açılmadı resimdeki hatayı verdi. :cry:

Ekli dosyalar

• flash.jpg
    flash.jpg
    74.1 KB · Görüntüleme: 1,985
Geri