Flash payer sorunu

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar sistemimde flash player olmasına rağmen swf uzantılı dosyalar playerda çalışmıyor ancak Web tarayıcısında açabiliyorum. Nasıl halledebiliriz bu sorunu flash player nasıl devreye girer acaba

Hasari hocam teşekkürler program kısmen işe yaradı, kısmen diyorum çünkü 3 dosyadan ikisini çalıştırdı. Programı sidim ama sağ tuşla birlikte aç dediğimde yine oradaki listede var ve açıyor... Program ekle kaldırdan sildim. Tam olarak nasıl kurtulabilirim bu illetten... :oops:

bu oldu teşekkür ederim. Peki diğerini nasıl kaldırabilirim.

botett' Alıntı:
... Peki diğerini nasıl kaldırabilirim.
programları kaldırmak için uninstaller programlarını kullanabilirsiniz.
benim önerim Your uninstaller 2008 programı.

Your Uninstaller 2008!..
Bilgisayarda bulunan yazılımları tamamen kaldıran (uninstall eden) bir programdır.
Yazılımları kaldırırken, bilgisayara hiç kurulmamış gibi kaldırır ve artık barındırmamaktadır.
En son Kayıt Defterini tarayarak o yazılım ile ilgili bilgisayarda olan herşeyi kaldırıyor.

google'da kısa bir arama ile bir çok kaynaktan programa ulaşabilirsiniz.

enginozdil' Alıntı:
benim önerim Your uninstaller 2008 programı.

Your Uninstaller 2008!..
Bilgisayarda bulunan yazılımları tamamen kaldıran (uninstall eden) bir programdır.
Yazılımları kaldırırken, bilgisayara hiç kurulmamış gibi kaldırır ve artık barındırmamaktadır.
En son Kayıt Defterini tarayarak o yazılım ile ilgili bilgisayarda olan herşeyi kaldırıyor.

google'da kısa bir arama ile bir çok kaynaktan programa ulaşabilirsiniz.

Arkadaşım öncesinde program ekle kaldırdan sildiğim için görünmüyor

Geri