FLAŞIM RAW OLDU

Kodla Büyü

hlsgzl

Site Gezgini
Mrb arkadaşlar flaşım RAW oldu nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilek arkadaşlarım yardımınızı bekliyorum.

hocam linux ta formatlamayı bir deneseniz. özellikle linux mint te bir bakarsanız işinizi görebilir. windows için de ücretli bir program vardı ama hatırlayamadım. easy partition diye bir şey var

merhaba hocam. benim başıma da aynı olay gelmişti. Şu programla halletmiştim. AOMEI Partition Assistant Standard Edition 6.0. Tavsiye ederim.

Link ==> TIKLA

Bu hafta 2 tane öğretmen arkadaş bu şekilde usb bellek getirdi .zararlı bir yazılım mi bunu yapıyor?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunun kesin bir çözümü yok mu arkadaşlar?Flash belleği kullanamıyorum biçimlendiremiyorum bir tülü bu önerilen programların hiçbiri işe yaramıyor bende???

Hocam alttaki komutları uygulayarak düzeltmiştim. Ancak veri kurtarma yapacaksanız bu işlemlerden önce veri kurtarma yazılımları ile alacağınız verileri alın sonra bu işlemleri uygulayın.
//list disk kısmında usb belleğiniz hangi numaralı ise 1 yazan yere onu yazınız. format kısmına isterseniz fat32 yerine ntfs yapsanız da oluyor.
DISKPART
list disk
select disk 1
clean
create partition primary
select partition 1
format fs=fat32
assign
exit

Geri