Flip Builder Programı

Kodla Büyü

aak

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar Flip Builder programı ile ilçe milli eğitim için dergi yapıyorum ama aşağıdaki gibi reklam oluşturuyor. Bunu ücretli olduğu için mi yapıyor yoksa ben mi kayıtta bir hata yapıyorum?
Ya da ücretsiz bir alternatif mevcut mudur?

flipreklam.PNG

Arkadaşlar Flip Builder programı ile ilçe milli eğitim için dergi yapıyorum ama aşağıdaki gibi reklam oluşturuyor. Bunu ücretli olduğu için mi yapıyor yoksa ben mi kayıtta bir hata yapıyorum?
Ya da ücretsiz bir alternatif mevcut mudur?

Ekli dosyayı görüntüle 69822
Programın kırılmış halini indirip kullanabilirsin hocam. Uygun linkten indirebilirsin
https://dailyuploads.net/ygfj4w0h390t
https://usersdrive.com/ne9o9ia9gqo8.html

• Beğen
Tepkiler: aak
Hocam iyi niyetli birşey yapıyorsunuz ama ben şöyle düşünüyorum.
1- Çok büyük ihtimalle sorun yaşamazsınız ama velev ki yaşadınız, sizin çalışmanızla sağda solda biz yaptık diye konuşacak insanlar sorumluluğu üstlenecekler mi? (Program ile flip ürettiğinizde oluşan birçok html ve js dosyasının içinde tag oluşuyor. yani firma istese bulması çok kolay)
2- Ne diyor Müslüm Baba "Herşeyin bedeli var". Hocam özellikle bölüm öğretmenlerimiz birçok konuda böyle çözümler ürettiğinde yapılan iş değersizleşiyor. Herşeyin çok basit olarak yapıldığını düşünüyorlar. Neden siz sorumluluk alasınız? Zaten yeterince emek harcıyorsunuz. Madem ilçe mem bunun gibi çalışmalar yapmak istiyor bedelini ödemeliler. İnanın nerelere ne paralar harcanıyor.

Kendimizi durumumuzu ifade etmeyi bir öğrenemedik. Şu iş için program önerisi veya ilaca ihtiyacım var dersiniz biter.
Bize ne kime iş yaptığınızdan.
Akıllı olun azcık gözünüzü seveyim.
Reklam yapmak olarak görüyorum ben böyle şeyleri. Ek ders kesilmesi mevzusu da yine aynı şekilde açılan tartışılan bir başlık. Akıllı olun akıllı. Herşey heryerde konuşulmaz. Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürülmez denir.

Kendimizi durumumuzu ifade etmeyi bir öğrenemedik. Şu iş için program önerisi veya ilaca ihtiyacım var dersiniz biter.
Bize ne kime iş yaptığınızdan.
Akıllı olun azcık gözünüzü seveyim.
Reklam yapmak olarak görüyorum ben böyle şeyleri. Ek ders kesilmesi mevzusu da yine aynı şekilde açılan tartışılan bir başlık. Akıllı olun akıllı. Herşey heryerde konuşulmaz. Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürülmez denir.
Eşek, karpuz falan tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım hocam.

@aak hocam ilçe web sitesine nasıl yüklediniz programda html olarak aldıktan sonra bir klasör içinde oluyor dosyalar onların web sitesine yükleme ve link aşamaları nedir

Geri