Flutter pub get meb hattında çalışmıyor çözüm?

Kodla Büyü

tazika

Aktif Üye
Arkadaşlar Android Studio bu sitede ve youtube da anlatıldığı üzere meb sertifikası yüklediğim halde flutterda sorun yaşıyorum. Flutter la ilgili indirmelerde sıkıntı oluyor. Meb hattında bu işi başaran var mı? Varsa nasıl yapabildiniz paylaşır mısınız?

Onu da düşündüm hocam ama kasa var ve wifi aparatı yok her seferinde de bağlamak istemiyorum. Meb hattından yüklemenin bir yolu yok mu acaba?

Bunu yaptım hocam Android Studio için çalışıyor doğru ama Flutter indirmelerinde işe yaramadı. Acaba Flutter sdk sı için ayrıca mı tanımlamamız lazım. Bu videoyu uygulayınca Flutter de sorun yaşamadım diyen hocamız var mı?

Meb server yöneticileri serbest bırakmadıkça çözüm yok gibi. Veya fluttera meb sertifikası nasıl yüklenir onu bilsek yeter. Android Studio meb sertifikasından bahsetmiyorum onun çözümü var zaten. Flutter için ayrıca bir yolu olmalı.

Meb server yöneticileri serbest bırakmadıkça çözüm yok gibi. Veya fluttera meb sertifikası nasıl yüklenir onu bilsek yeter. Android Studio meb sertifikasından bahsetmiyorum onun çözümü var zaten. Flutter için ayrıca bir yolu olmalı.
Dün sınıfta boş boş otururken flutter kurup uygulama yapayım dedim, sıkıntı çıktı.

hocam buna bi çözüm bulabildik mi? Mobil uygulamalar dersinde dartla başladım fluttera geçince sıkıntı olmasın diyorum. Denedim ama sıkıntı verdi yine. Meb server yöneticilerine sorunu bildirsek belki çözerler. Bunu bildirmek için tam olarak ne demek lazım acaba onlara? Hangi siteyi engellememeleri lazım gibi bişey?

Laptop ve sırt çantası çözer işini :) Ben öyle yapıyorum. Flutter ile proje yaptım. Herkese tavsiye ederim. Bu arada senin okulda Android Studio çalıştıran pc var demek ki.

Geri