FLV videolarını kesen program var mı

Kodla Büyü

unlem

Site Gezgini
FLV uzantılı videoları kesmek-düzenlemek için programa ihtiyacım var. elinizde var mı?

Arkadaşlar FLV videolarını kesmek için adamakıllı kullanışlı bir program arıyorum. çok sayıda kesme işlemi yapacağım için önerilerinizi istiyorum.

Ben real player ile video indiriyorum, onları da flv olarak indiriyo, sonra da kesme işlemini yapıyorum :roll:

irembilisim' Alıntı:
bence avi formatına dönüştürün, en basitinden movie maker ile kesim işlerinizi halledin. converter olarak ücretsiz olan Pazera Free FLV to AVI Converter'ı tavsiye ederim, ben kullanıyorum. Kullanımıda gayet basit.

hocam bahsettiğiniz program ile hepsini toplu olarak avi yaptım ve Boilsoft Video Splitter ile kesme işlemini hallettim teşekkürler.

albatros44' Alıntı:
Bende çok aramıştım, bu program tam istediğniz gibi.
http://www.dvdvideosoft.com/products/dv ... eo-Dub.htm şidddetle tavsiye ederim.
This lossless video editing program supports a variety of input video formats: *.avi, *.mpg, *.mp4, *.mkv, *.flv, *.3gp, *.webm, *.wmv.

Hocam mesajınız biraz geç oldu ama bundan sonraki flv kesmelerimde muhakkak deneyeceğim teşekkürler..

Geri