FM 2013 oynayan beri gelsin

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
FM 2013'te sorunum var. Fenerbahçe'yi seçtim. Şampiyonlar Ligi oyuncu kayıtları için 21 yaş altı takımda yetişmiş 3 yıl oynamış 4 oyuncu lazım. Fenerbahçe'de 3 tane var. Yedek ve 18 yaşaltı kadrolardaki oyuncular da olmuyor. Oyuna devam edemiyorum, lütfen bilen biri yardımcı olsun...

Hocam fm 2012 oynuyorum bende de olmuştu o sorun otomatik seç yaptım hallettim. Ayrıca fm 2013 ü bir türlü düzgün çalıştıramadım hep c r a c k hatası veriyor. Önereceğiniz link var mı acaba?

tatile çıkarak 1 kez bjk ile şampionlar ligini aldım ,ondan sonra kaliteli oyuncular gelmeye başladı..(fm 2012)
şuan 2020 yılındayım..bi kaç oyuncu tavsiye ediyim gençken alın mesela forvet olarak Traore var müthiş bide gerard var bu da forvet..para vermeden aldım şuanki değeri 30 milyon :)

senelerdir oynarım ilk kez orjinal aldım. ama bir türlü ısınamadım. aylardır açmadım bile.

Hocam o oyuncu seçme şartı ekstra kontenjan kazanmak için. Eğer listeyi tam doldurmazsanız, onaylayıp devam edebilirsiniz oyuna.

talp' Alıntı:
Hocam fm 2012 oynuyorum bende de olmuştu o sorun otomatik seç yaptım hallettim. Ayrıca fm 2013 ü bir türlü düzgün çalıştıramadım hep c r a c k hatası veriyor. Önereceğiniz link var mı acaba?

talp hocam, torrentten indirdim. sıkıntısız oynuyorum şuanda.

bu arada bahsettiğim sorunu tatile çıkarak hallettim.

furkanhoca' Alıntı:
talp' Alıntı:

talp hocam, torrentten indirdim. sıkıntısız oynuyorum şuanda.

bu arada bahsettiğim sorunu tatile çıkarak hallettim.

Hocam zahmet olmazsa torrent linkini bana atar mısınız? PM olabilir ya da bu başlık altından...

İlaçları düzgün çalışmıyor skidrowda fm13 için yeni ilaç çıkarmayacağını söylemişti...
Sürekli hata verip oyundan atıyor yada belli bölümlere girdiğinizde hata veriyor (teknik heyet ayarları gibi)

Gidin orjinalini alın derim 30 TL'ye büyük teknoloji marketlerden...
Ben öyle yaptım :+1:

Verdiğim sitede Football Manager 2013 PROPER CPY olarak aratırsanız sağlam hocam :D

Geri