Ford Cmax Alınır mı

Kodla Büyü

Teknomen

Site Gezgini
Arkadaşlar ford c max 1.6 benzinli 2013 model alma niyetim var. Kullananlar varsa araba hakkında bilgi verebilirler mi acaba

dizelini kullanıyorum. Focusla motorları aynı diye biliyorum. Şimdiye kadar bir kere bagaj sensörü değişti. başka bir sorun olmadı. (2012 de sıfır almıştım) kullanıyorum)

2012 Dizel olanı var, ocak ayında aldım, şimdilik memnunum, almadan önce baya araştırmıştım. Belli kronik arızaları var deniliyor, cam tavanlarda perde sarkması, otomatik parklarda ise direksiyon kutusu arızası olduğu. Ben aracımdan memnunum, kullanımı güzel ve rahat, alma sebebim araç genişiliği, çocuk sayısı 2 ye çıkınca geniş arabaya ihtiyaç oluyor.

Kullanıp da memnun olmayanı görmedim. Zaten Ford'un yaygın bilinen focus modelinin büyütülmüşü denilebilir C-Max için. İlla ki büyük bir araç düşünüyorsanız bence en iyi tercih Peugeot 5008.

Altı yere yakın mı

Araç yüksek görünür ama altı yere yakındır, inerken binerken kaldırımlara dikkat etmek gerekir, genelde yüksek kaldırımlara değer. İstanbul'da şehir içinde altı yere hiç değme derdi olmadı ama forumlarda köy yerlerinde sıkıntılar yaşayanları okumuştum forumda. Facebookta gurubu var orda yazılanları okumanızı tavsiye ederim. Kullananları bir çoğu benim gibi arabasını çok seviyor. Farklı sorularınız varsa oradan daha uygun cevaplar bulabilirsiniz.

Kaldırımlar çoğu araç kapıları için sorun. Bir hocamız vardı bir ülkenin gelişmişliğini yaya kaldırımlarının yüksekliğine bakarak değerlendirebilirsiniz demişti.

Corolla verso kullanıyorum aynı grupta araçlar. Bende araştırmıştım. En son verso da karar kıldım.. İçi geniş. 7 koltuklu. Yükseklik iyi. Memnunum

Geri