formatör ve yetiştirme kursları

Kodla Büyü

escape

Site Gezgini
arkadaşlar aydın valiliğinin yaptığı saçma işlem için yegitek aradım onlar hocam görüşü insan kaynaklarından almışlar bizim açımızdan böyle bir sıkıntı yok dedi. onun için arkadaşlar ilinizdeki eğitici formatörleri arayıp yegitekten görüş almalarını isteyebilirsiniz. ben aradım onlarda hocam yegitek zaten bu yazıya istinaden bir görüş açıkladılar onu bulup paylaşacam dedi ama biz işi garantiye almak için ilimizdeki eğiticilerden yegitekten yeni görüş almalarını isteyebiliriz.

Bugün okulumuza gelen bir yazıda BTR öğretmenlerinin Yetiştirme ve Destekleme Kurslarından ücret alamayacağını yazıyordu.Bu konuda bilgisi olan var mı?

KaRuB' Alıntı:
Bugün okulumuza gelen bir yazıda BTR öğretmenlerinin Yetiştirme ve Destekleme Kurslarından ücret alamayacağını yazıyordu.Bu konuda bilgisi olan var mı?

Hangi il?

KaRuB' Alıntı:

hocam nerdeyse 1 aydır bu konu konuşuluyor. hangi il acaba

arkadaşlar sivas ilinde müdürüm şube müdürü ile görüştü ne hafta içi ne hafta sonu kurs açamıyoruz ben sizlere şunu sormak istiyorum peki halk eğitimden okullar hayat olsun ile masa tenisi kursu açmama da problem çıkartırlar mı ? komik ama gerçekten merak ediyorum

Geri