FORMATORLUK IPTAL MI DEGIL MI? BILGI EDINME...

Kodla Büyü

adadeniz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Konu BILISIM TEKNOLOJILERI OKUL FORMATORU OGRETMEN GOREVLENDIRMESI

iyi gunler sayin yetkili

Bildiginiz uzere okullarda kurulu olan bilisim teknolojileri laboratuarlarinin ogrenci ve veliler tarafindan kullanimini saglamak, bilgisayarlarin bakimi, islevsel halde tutulmasi vb amaclarla okullarda gorevli bilisim teknolojileri ogretmenleri KENDI OKULLARINDA 15 bilgisayar olmasi sartiyla BILISIM TEKNOLOJILERI OKUL FORMATOR OGRETMENI olarak gorevlendirilebiliyor.

Bu gorevlendirme her yil sene basinda BILISIM TEKNOLOJILERI OKUL FORMATOR OGRETMENI GOREVLENDIRILME ILANLARININ YAYINLANMASI seklinde il milli egitim mudurluklerince yapiliyordu. BT ogretmeni basvuruyor ve mulki amir onayiyla okulların acik oldugu 9 ay suresince gorevlendiriliyordu.

Ancak bu yil BAZI IL MILLI EGITIM MUDURLUKLERI ILAN YAYINLARKEN BAZILARI YAYINLAMADI.
GEREKCE Ogretmen atama ve yerdegistirme grup baskani Sayin HIKMET ORMAN tarafindan il milli egitim mudurluklerine gonderilen GECICI GOREVLENDIRMELERIN IPTALI konulu yazisi.

ILAN YAYINLAYAN milli egitim mudurlukleri YAZI, BILISIM TEKNOLOJILERI OKUL FORMATOR OGRETMENI GOREVLENDIRMESIYLE ILGILI DEGIL. BU OGRETMENLER ZATEN KENDI OKULLARINDA DERSE GIRECEK AYRICA FORMATORLUK YAPACAK anlamini cikartırken

ILAN YAYINLAMAYAN milli egitim mudurlukleri YAZI, HER TURLU GOREVLENDIRMEYI KAPSADIGI ICIN FORMATORLUK DE YAPILMAYACAK anlamini cikartmaktadir.

Sayin HIKMET ORMAN tarafindan gonderilen GOREVLENDIRME IPTAL YAZISI, BILISIM TEKNOLOJILERI OKUL FORMATOR OGRETMENI GOREVLENDIRMESINI KAPSIYOR MU KAPSAMIYOR MU?

Konu hakkinda bilgi almak istiyorum.

Geregini arz ederim.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
CEVAP GELDİ ARKADAŞLAR
Kurum Adı : T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
Cevap Metni : Daha önce okullarımızda "Okul Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmenliği" adı ile yürütülen görev, Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nün 28.09.2012 tarih ve B.08.0YET.0.10.04.00-903.99/16791 sayılı "Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevi" konulu resmi yazısında belirtilen esaslar doğrultusunda "Bilişim Teknolojileri Rehberliği" adı ile yürütülecektir.
İyi çalışmalar.
İstediğiniz belgeler (varsa) Email'a eklenmiştir

Cevap geliyoooooooor......
-Konu şuraya aktarıldı.
-Konu buraya aktarıldı.
-Konu oraya aktarıldı.
-...
Ve geldiiiii :
"Çalışmalar devam ediyor." !!!

Hocam emeğinize sağlık. Şahsınızı tenkit etmek için yazmadım, yanlış anlamayın. Muhtemelen böyle sonuçlanacak maalesef.

Sayin hocam bimer e yazdiysaniz sonuc cok gec Hatta Hic gelmez martta yazdigim sikayetin cevabi hala bana gelmedi ...

hocam ben meb ile ilgili bütün resmi cevapları MEB BILGI EDINMEYE yazarım... cevap gelir gelmez de cevabı yazarım...

hocam bu ülkede her ilin milli eğitimi kendi kafasına göre çalışıyor..heryerde uygulamalar farklı..hatta aynı ilin ilçelerinde bile farklı..birinin ak dediğine diğeri kara diyor.size gelecek cevapta genel bi cevap olmayacaktır yani..bu arada Ankara da görevlendirmeler yapılmış..Bursa da ise tüm görevlendirmeler iptal edilmiş..Eskişehirde ise Ankara yanlış yaptı öyle bir durum yok denilmiş..ayıkla pirincin taşını.. :?

Bu işi en doğru yapan Ankara. Bazen kişisel bazı fikirler işin içine Ankara'da da karışabiliyor ancak en doğru yapan illerin başında. Sorun diğer illerin garez, kin, kıskançlık, işbilmezlik, işgüzarlılıklarından ortaya çıkıyor.

Ama yine de bu konuya 10 gündür cevap verememiş olmaları düşündürücü.

unknownrealmman' Alıntı:
Cevap geliyoooooooor......
-Konu şuraya aktarıldı.
-Konu buraya aktarıldı.
-Konu oraya aktarıldı.
-...
Ve geldiiiii :
"Çalışmalar devam ediyor." !!!

Hocam emeğinize sağlık. Şahsınızı tenkit etmek için yazmadım, yanlış anlamayın. Muhtemelen böyle sonuçlanacak maalesef.
:puhaha:

:))
o değil de ben adamlara formatör öğretmen belletmenlik yapabilir mi diye de sordum yukarıdaki cevabın aynısı verdiler

bimere falan şikayet yazmayın direk adamın kendi adıyla kendini ihbar yazın.
yazdığınız şey kimin hakkındaysa direk ona şu kişi şu şikayeti hakkınızda yaptı diye bildiriyorlar.
demedi demeyin
benim en son şikayet edip etmekten bıktığım vatan haini hırsız kendi dalında valilik makamında neyse artk şube müdürü oldu.bakanlık onaylı hemide.
oysa adamın alenen bütünn dolandırıcılık sahtekarlıklarını ortaya serdim ispatlarınıda eklemiştim.
demekki bu zamanda böyle olunca yükseltiyorlar.

Geri