Forum Tanışma Kaynaşma

Kodla Büyü
Bizler...

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    41.6 KB · Görüntüleme: 4,198
aranıza yeni katılanlardanım arkadaslar Elazığlıyım Diyarbakırda görev yapıyorum :)

2008 selçuk bote mezunuyum. Vhki olarak özel idarede çalıştım. Baktım olmuyo kendi meslegin harici. Çalıştım kpss ye 2010 da iyi puan aldim. Sınav iptal oldu. Tekrar girdim Beytüşşebap a atandim. Kendi memleketimden meslegim icin geldim buralara. Birçok defa ilçe özellikle de bizim okul çatışmaların ortasında kaldı.
Bu yil da tayinciyim. Kısmetse bekle beni Memleketim...

sahininces' Alıntı:
2008 selçuk bote mezunuyum. Vhki olarak özel idarede çalıştım. Baktım olmuyo kendi meslegin harici. Çalıştım kpss ye 2010 da iyi puan aldim. Sınav iptal oldu. Tekrar girdim Beytüşşebap a atandim. Kendi memleketimden meslegim icin geldim buralara. Birçok defa ilçe özellikle de bizim okul çatışmaların ortasında kaldı.
Bu yil da tayinciyim. Kısmetse bekle beni Memleketim...
hocam merhaba..
mesajını okudum da ..
gelebildin mi memlekete doğru.

5. senem gerçi asklerikten dolayı 4.5 görünüyor tayinde isteyemiyoruz :D
çalışmadığım okul kalmadı tefliyim ama orta okulda çalışıyorum 5 in 1 yim BEKAR'ım 8)

cilekes_ogrt' Alıntı:
5. senem gerçi asklerikten dolayı 4.5 görünüyor tayinde isteyemiyoruz :D
çalışmadığım okul kalmadı tefliyim ama orta okulda çalışıyorum 5 in 1 yim BEKAR'ım 8)

taliplerine seslenir gibi olmuş hocam :)

Selamlar Arkadaşlar aranıza istanbuldan katılıyorum daha önce bulunduğum forumlardan aktif olmaması sebebi ile ayrıldım umarım burada daha hoş vakit geçiririm.Burada olma sebebim önce ilgi alanımdaki sorulara cevap verme yardımcı olma daha sonrasında bilmediğim konuları ise okuyup inceleyip araştırıp uygulama kısmına geçme hedefindeyim İlgi alanım daha çok web tasarım kodlama konusu Forumların genel amacı bilgi paylaştıkça çoğalır bilgimi paylaşmaya hazırım şimdiden herkese huzurlu mutlu yıllar ...

Merhaba arkadaşlar.9.senem ve Antalya'dayım.doğu ve İstanbul'dan sonra Antalya çok sıkıcı geldi açıkçası.Çoğu evli çocuklu. İstanbul'daki ortamı özledim .Antalya'da çalışan arkadaşlar var mı acaba....

Bende 11 yıl sonra Antalyaya gelebildim... Gerçi 2 yıldır tayin istiyordum. Bence Antalya çok güzel bir yer, gelen gitmediği için dışardan gelmek oldukça zor. Aktivite çok fazla evli ve çocuklu için de, bekar içinde . 8 ocaktaki toplantıda Antalya kepezdeki zümrelerimle görüşmek üzere...

Merhabalar benım de nasip olursa 4.yılım bilgisayar öğretmenliğinde şırnak antep şimdi de harrandayım bakalım daha nereleri görücez :) Bu arada bende evliyim bir kızım var adı derin. Bu forum sayesinde çoğu sorunumuzu kısa zamanda çözebiliyoruz o yüzden bu forumu kuranlara bir teşekkür de ben etmek isterim.

• Beğen
Tepkiler: omd
Geri