Foruma Veda

Kodla Büyü

melih444

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İlk üye olduğum günden itibaren bişey vermeden çok şey aldığım çok yararlandığım bilgilendiğim BBNET foruma öncelikle çok teşekür ediyorum ve çok daha uzun yıllar yaşamasını diliyorum.
Son dönemlerde forumun artık bana bişey vermediğini ,rahatsız ettiğini hissettim.Yazıştığım üyelerle aramda kutuplaşmalara neden olduğunu belirledim. Seviyesiz bazı üyelerin hakaret küfür kin ve nefretlerine maruz kaldığımı hissettim.Kısaca bana bişeyler katmak yerine benden bişeyler aldığını düşünüyorum.
Bu nedenlerden dolayı çok değer verdiğim BBNET foruma veda ediyorum.

by_katliam' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
veda etmen için yazmana gerek yoktu diye düşünüyorum bende :?

niye ki, sen bulunduğun topluluktan giderken birşeyler söylemezmisin ?

hocam kal sağlıcakla.
çeker giderim,birilerine gittiğimi niye anlatma ihtiyacı duyuyum,ilgi çekmeye ihtiyacım mı var 8)

e git o zaman, forumu kirlettiğin yeter, bak senin gibiler yüzünden değerli arkadaşlarımızı kaybediyoruz.

izmitlii' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:

hocam kal sağlıcakla.
çeker giderim,birilerine gittiğimi niye anlatma ihtiyacı duyuyum,ilgi çekmeye ihtiyacım mı var 8)

e git o zaman, forumu kirlettiğin yeter, bak senin gibiler yüzünden değerli arkadaşlarımızı kaybediyoruz.
ben memnunun forumdan :+1:

by_katliam' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:

hocam kal sağlıcakla.

ben memnunun forumdan :+1:

ben memnun değilim senden. napcaz şimdi.

yani bu kadar da yapışıksın. bak anlaşma yoluna gitmek istiyorum. ama ona da gelmiyosun. hep böyle yapıyosun.

gel ikimiz ayrılalım forumdan. başka melihler de gitmesin.

başkalarının ayağına bastıysan onlarda senin ayağına basmıştır. kaldıramayacaksan tartışmaya girmeyeceksin. forumu fikirlerin için değilde mesleğin ve kişisel gelişimin için kullanabilirdin. arkadaşın dediği gibi gelirken ben geldim demediğine göre giderken de ben gidiyorum demen anlamsız olmuş.

izmitlii' Alıntı:
yani bu kadar da yapışıksın. bak anlaşma yoluna gitmek istiyorum. ama ona da gelmiyosun. hep böyle yapıyosun.

melih kim sen kimsin 8) bu formu şahıslar için kullanmıyorum ben,yorumların çocukca hadi kalsağlıcakla :+1:

ibrahimxl' Alıntı:
başkalarının ayağına bastıysan onlarda senin ayağına basmıştır. kaldıramayacaksan tartışmaya girmeyeceksin. forumu fikirlerin için değilde mesleğin ve kişisel gelişimin için kullanabilirdin. arkadaşın dediği gibi gelirken ben geldim demediğine göre giderken de ben gidiyorum demen anlamsız olmuş.

şu anda attığın mesaj ne kadar mesleğin ve kişisel gelişiminle ilgi beyefendi?

by_katliam' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:

melih kim sen kimsin 8) bu formu şahıslar için kullanmıyorum ben,yorumların çocukca hadi kalsağlıcakla :+1:

hadi be ordan dünkü çocuk.

melih444' Alıntı:
İlk üye olduğum günden itibaren bişey vermeden çok şey aldığım çok yararlandığım bilgilendiğim BBNET foruma öncelikle çok teşekür ediyorum ve çok daha uzun yıllar yaşamasını diliyorum.
Son dönemlerde forumun artık bana bişey vermediğini ,rahatsız ettiğini hissettim.Yazıştığım üyelerle aramda kutuplaşmalara neden olduğunu belirledim. Seviyesiz bazı üyelerin hakaret küfür kin ve nefretlerine maruz kaldığımı hissettim.Kısaca bana bişeyler katmak yerine benden bişeyler aldığını düşünüyorum.

Hocam acele etmeyin bekleyiniz lütfen.. Şahsen ben 1 haftadır yoktum ilgilenemedim forumda siyaset dışarı, alan paylaşımları içeri...

Akşama detayları, yaptırımları belirler paylaşırız...
bu süreçte burada siyaset olmaması gerektiği herkesce anlaşılmıştır..

arkadaş gitmekte haklı forum eskisi gibi değil artık bilişimden bilgiden çok siyaset tartışılır oldu, moderatörler müdahalede bulunmazsa forum daha çok üyesini kaybeder

krack' Alıntı:
arkadaş gitmekte haklı forum eskisi gibi değil artık bilişimden bilgiden çok siyaset tartışılır oldu, moderatörler müdahalede bulunmazsa forum daha çok üyesini kaybeder

:+1:

güle güle hocam ama böyle bir karara gerek yoktu... ara sıra bakar çıkarsın mesaj falan yazmassın olur biter...

bir daha gelirsin sen hocaaa kaç kişi defalarca veda etti sonra yine farklı isimlerle geri geldi brakamazsın buraları bak göreceksin.

izmitlii' Alıntı:
ibrahimxl' Alıntı:

mesajımı iyi anlayamadınız galiba. ben zaten bu konu için kullanıyorum demedim. zoruna giden birşey varsa tartışma içine girmeseydin dedim. Ayrıca ben kendim için birşey yazmadım. Farkındaysan arkadaş siyasal konulara girmiş ve yazılanlar gücüne gitmiş. siyasal konular hep böyledir. Yeri geldimi farklı görüşteki iki kardeş birbiriyle düşman olur. kimse onu zorla oraya yazı yazmaya zorlamadı.

ibrahimxl' Alıntı:
izmitlii' Alıntı:
ibrahimxl' Alıntı:

mesajımı iyi anlayamadınız galiba. ben zaten bu konu için kullanıyorum demedim. zoruna giden birşey varsa tartışma içine girmeseydin dedim. Ayrıca ben kendim için birşey yazmadım. Farkındaysan arkadaş siyasal konulara girmiş ve yazılanlar gücüne gitmiş. siyasal konular hep böyledir. Yeri geldimi farklı görüşteki iki kardeş birbiriyle düşman olur. kimse onu zorla oraya yazı yazmaya zorlamadı.

haklısınız hocam, kusura bakmayın. beni de sinirlendiriyorlar. bazen gereksiz çıkışlar yapıyorum.

@tayinci42 isimli üyede son bir mesaj yazarak forumu bıraktığını söylemişti... :shock:

the_korsan' Alıntı:
melih444' Alıntı:

Hocam acele etmeyin bekleyiniz lütfen.. Şahsen ben 1 haftadır yoktum ilgilenemedim forumda siyaset dışarı, alan paylaşımları içeri...

Akşama detayları, yaptırımları belirler paylaşırız...
bu süreçte burada siyaset olmaması gerektiği herkesce anlaşılmıştır..
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

bırakmak benim de aklımdan geçti son zamanlarda.
hatta melih444 hocam gibi niye bıraktığımı açıklayan son bi mesaj atarak bırakmayı düşündüm.

daha sonra özellikle siyasi konulardan uzak durmaya çalışarak krizi atlatabildim.
bi müddet benim için böylesi daha iyi olacak sanırım!...
:)

Güle güle :) Forumda despot yöneticiye ihtiyaç varsa ben adayım :D

Geri