fotoğraf çerçevesi

Kodla Büyü

veydel

Üye
arkadaşlar beş aylık bir kızım var ve fotoğraflarına photoshopta çerçeve eklemek istiyorum. internette araştırma yaptım ama pek birşey bulamadım. elinizde bebeklere uygun fotoğraf çerçevesi varsa paylaşırmısınız. çok mutlu olurum. teşekkür ederim :roll:

tşk ederim hocam ama error veriyor. elinizde hazır indirmiş olduğunuz varsa gönderebilirmisiniz.

veydel' Alıntı:
tşk ederim hocam ama error veriyor. elinizde hazır indirmiş olduğunuz varsa gönderebilirmisiniz.

hocam indirilmişi var da boyutu biraz fazla. nasıl bir hata verriyor indirirken? ben denedim linkleri bi sorun olmadı. isterseniz mail adresinizi yazın özelden atabildiğim kadar atayım. toplamda 120 MB civarı...

hocam daha önce sitede vardı. bi araştırın. ben indirmiştim. hala vardır. ama yerini tam hatırlamıyorum. bi aratırsanız bulabilirsiniz. kolay gelsin.

amdturion' Alıntı:
veydel' Alıntı:

hocam indirilmişi var da boyutu biraz fazla. nasıl bir hata verriyor indirirken? ben denedim linkleri bi sorun olmadı. isterseniz mail adresinizi yazın özelden atabildiğim kadar atayım. toplamda 120 MB civarı...
tşk ederim hocam uzun uğraşlardan sonra indirebildim. çok da güzeller.. teşekkürler

Geri