Fotoğraf Baskı

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar internetten fotoğraf baskısı aldığınız bir firma var mı? 50 civarı resmim var baskı alacağım kaliteli bir baskı olsun istiyorum gidip fotoğrafcıdan mı alsam internetten de doğru düzgün gelir mi bilemedim

En iyisi en yakın ofset bayiidir. İnternetten getirmesi kargo falan hiç uğraşmayın ne gerek var.

Hocam en yakın bayiden tanesini 5 tl den çıkardım şimdi 300e yakın fotoğraf çıkartıcam internette tanesi ortalama 1 tl ama güvenilir mi onu bilemiyorum arada büyük fark var

netbaskı sitesinden toplamda 500 ya da daha fazla fotoğraf baskısı almışımdır. Bir sıkıntı yaşamadım. Fiyatları da piyasaya göre daha uygun. Fotoğrafları biriktiriyorum. 200 adetten fazla olunca çıktı alıyorum. 200 adetten fazla olunca biraz daha indirimli oluyor. Fiyatlara buradan göz atabilirsiniz. https://www.netbaski.com/baski/fotograf-baskisi/

Peki kağıt mat mı seçilir parlakmi aile resimlerinden arşiv yapmak için.

Hocam ben https://www.netbaski.com/ dan sipariş vermiştim zamanında gayet güzel bir şekilde hemde ucuz yollu olmuştu.Şimdi ki kalitesini bilmiyorum
Bu siteden bende daha önce çok fotoğraf bastırdım,güvenilir ve uygun.Hatta ilçede olmadığımız bir zamanda gelen kargo 2 defa geri gitti herhangi bir kargo ücreti olmadan iletişime geçip istediğimiz zaman diliminde tekrar yolladılar.

Netbaskı Kayseri'de faaliyet gösteren gökhan color'un online sistemi. Firma Kayseri'de yıllardır bilinen faaliyette olan bir firma.

netbaski dan defalarca bastırdım. Hatta öğrencilerin mezuniyet çekim fotoğraflarını çıkartıyordum. Kalite çok iyi. Kağıt türü seçerken ipek olanı seçmenizde fayda var.

Çok çok sağolun Hocalarım peki parlak mı mat mı seçiyorsunuz albüm için hangi büyüklüğü tercih ediyorsunuz?

3000 den fazla baskı aldım netbaskıdan güvenilir ölçü olarak da farklı ölçülerde baskı aldım en güzeli ipek mat 15*21 pahalı olacak olursa bir küçüğü tercih edilebilir

3000 den fazla baskı aldım netbaskıdan güvenilir ölçü olarak da farklı ölçülerde baskı aldım en güzeli ipek mat 15*21 pahalı olacak olursa bir küçüğü tercih edilebilir
Bu sayfanın en pahalısı bile fotoğrafçılardan ucuz oluyor ipek seçeneği gelmiyor ama onu nereden seçeceğim?

İpek seçeneğn nereden seçeceğim ipek kağıt nedir bunu da cevaplayabilirseniz hemen siparişimi vereceğim arkadaşlar

Arkadaşlar hepiniz sağolun netbaski.com dan aldım albümümü yaptım bende memnun kaldım, bir kısmı flu geldi ama ben öyle yollamışım zaten instagramdan aldıklarım biraz kalitesiz çıkmış ama hata bende biraz düzenlemeliydim. Çok da hızlı geldi 1-2 gün gibi bir sürede ulaştı elime

Harika bunu öğrendiğim iyi oldu peki normal fotoğrafçıdan baskı aldığımız kalitede mi oluyor? Ne seçmemiz gerek ipek kağıt mı?

Harika bunu öğrendiğim iyi oldu peki normal fotoğrafçıdan baskı aldığımız kalitede mi oluyor? Ne seçmemiz gerek ipek kağıt mı?
Bence aynı Hocam ama resimleri büyütüp bakın bir de benim gibi biraz büyük çıktı alacaksanız, bazıları bulanıklaşıyormuş büyütünce ben fark edememişim . İpek kağıt yokmuş burda ben mat kağıt aldım, araştırmalarıma göre uzun süre kalacak resimlerde mat öneriyorlar daha dayanıklıymış parlak kağıt daha net görünüyor ama uzun vadede daha kısa sürede yıpranıp bozuluyormuş , bulunduğum yerdeki fotoğrafçıları gezmiştim en ucuzunun bile yarı fiyatına geldi burdan

Kesinlikle daha uygun olur. Toplu baskı için makineleri var sanırım. O yüzden ucuza basabiliyorlar. Fotoğrafçılarda çok pahalı maalesef. Ben de 1 senedir baskı yaptırmadım. Aynı sizin gibi kağıt üzerinde fotoğraflarım da olsun istiyorum.

Fotoğrafçıda 10 adet falan bastırmıştım tanesine 5 tl verdim önce sonra birsürü yere sordum en uygun 2 tl dediler o da 250 fotoğrafta 500tl yapıyor

Geri