foum sitesi oluşturma ve konu eklemer

Kodla Büyü

adadeniz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaslar mrb
bilgisayar konusunda gostermelik dısında bilgi sahibi olmayan biri nasıl bir forum sitesi oluşturabilir?
Bu foruma nasıl konu ekleyebilir? (bunu sunun icin soruyorum... bazı forum sitelerine bakıyoruz tıpatıp neredeyse aynı... yok antivirus yazılımlar yok yazılım yok oyunlar vs vs... sanki bu bilgiler bi yerden hazır cekiliyor gibi) siz ne dersiniz
tesekkurler...

Spam ve (Ç)alıntı forumları onlar :D Hiç boşuna bu sektöre girip enerjini tüketme hocam :) Bir şey paylaşacaksan buyur burda paylaş derim :++:

Kopyala yapıştır yapıyorlar ondan. Bizim siteninde çakmaları var. :mrgreen:

doğru soyluyorsunuz da ben bahsi gecen kiside bu denli caba sarfedecek beyin goremiyorum...
acaba diyorum scirio filan mı var ne...

ayrıca ben bişey paylastıgımda zaten burdan paylasıyorum da olay nasıl oluyor onu anlamak istedim sadece

Hocam bu işin nette piyasası var, site veritabanını satıyorlar, siteyi komple klonlayıp satıyorlar vs. Bir de parayla, kontörle konu açan adamlar var işi aynı adamlara verirlerse o da elinde ne varsa işi aldığı forumlara atıyor, büyük warez siteler belli zaten o yüzden hepsi birbirine benziyor. Bbnet de korkarım yakında onlara benzeyecek.

Bunların haricinde bir de istenen sitelerden komple konuları kopyalayan scriptler, rss okuyucu scriptler vs de var. Webmaster forumlarında ücretsiz olarakta bulabiliyorsunuz bazen.

Geri