FP- BTR Görevlendirme (2018-2019 1.DÖNEM)

Kodla Büyü
hocam 21 saatten fazla dersi olanlara kendi okulundan başka bir yerde görev verilemez zaten. 24 saatten fazla dersi olanlara görev verilmemesi yönetmeliğin neresinde yazıyormuş? yoksa yeni bir yazı çıktı da bizim mi haberimiz yok?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeni bir öğretim yılı başlayacak,herkese şimdiden başarılar diliyorum.BTR görevlendirme duyuruları ve bilgilendirmeleri bu başlık altında yapılırsa daha derli toplu olur diye düşündüm.

özellikle büyükşehirlerde BTR ile ilgili artık duyuruya çıkılmayacağı, öğretmenlerin okullarına dilekçe ile başvuru yapacağı ve kaymakam onayı ile BTR görevine başlayacakları söylendi il zümresinde.

bu söylenen durum oldu ve duyuru yapılmadı ilçe ya da ilden. benzer bir durum yaşayan var mı?

özellikle büyükşehirlerde BTR ile ilgili artık duyuruya çıkılmayacağı, öğretmenlerin okullarına dilekçe ile başvuru yapacağı ve kaymakam onayı ile BTR görevine başlayacakları söylendi il zümresinde.

bu söylenen durum oldu ve duyuru yapılmadı ilçe ya da ilden. benzer bir durum yaşayan var mı?
Hangi il hocam.

Merhaba hocalarim aydin'a ikinci ozur grubuyla anca atanabildim. İlisigimi yeni kestim. Btr görevlendirmesi de kurs da gecti tabi. Simdi btr gorevlendirmesine basvurabilir miyim? Zira batman'da il koordinatörü bunu ayarlayabiliyordu.

Bir de varsa aydin ilk koordinatörünun numarasini nunarasini alabilir miyim?

Geri