FPBTR 10 Haziran mı 17 Haziran mı 30 Haziran mı son?

Kodla Büyü
Re: FPBTR 17 Haziran mı 30 Haziran mı son?

Benim mebbiste bu dönemki görevlendirmem yazmıyor :scared:

Bir saçma uygulama daha. Yazılar açık ve net. Öğrencinin okula gelişi ile başlar gidişi ile sona erer. Öğrencinin dersin olmadığı okulda neyin rehberliğini yapacağız. İlk atandığım sene yazın da görevlendirildik. Yazın okula gittik. Böyle saçmalık olamaz dedim. Bunun yanlış olduğunu söyledim çok şükür yazın ve şubat tatilinde görevlendirilmiyoruz artık. Aynı şekilde 30 hazirana kadar görevlendirme olmaz. 17 haziranda o iş biter arkadaşlar.

Ayin 10'nunda gorevlendirmeler sonlanmis. Ben bugün forumdan öğrendim. Mudure söyledim yarin gelmiycem durum bu diye hanı resmi yazı dedi. Herkes kendince haklı mağdur olan yine gorevlendirme çalışanlar. Bugun boş yere köye gittim geldim. Burada okumasam haftayı kapatacaktim. Koca sene kurs kapatma derdinden, olmayan öğrencileri devamlı göstererek kurs devam ettirenleri takip etmeyenler bir haftalık ekderse göz dikip bizim uzerimizden tasarrufa gidiyorlarsa diyecek sözüm yok. Ama hakkın ve adaletin yolu bu değil, barı haber verseydiniz parasında da değilim artik.

habibocak' Alıntı:
Hocam,

Mebbis Kişisel bilgiler modülüne girince en altta Görevlendirme Bilgileri olur. Yoksa görevlendirilmeniz girilmemiştir.

Yada Kişisel bilgiler modülüne girince solda Görevlendirme var. Oradan daha önceki bütün görevlendirmelerinizi görebilirsiniz.
Benim görevlendirmeler hic işlenmemiş mebbise sıkıntı olur mu hocam ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AKom' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
Hocam,

Mebbis Kişisel bilgiler modülüne girince en altta Görevlendirme Bilgileri olur. Yoksa görevlendirilmeniz girilmemiştir.

Yada Kişisel bilgiler modülüne girince solda Görevlendirme var. Oradan daha önceki bütün görevlendirmelerinizi görebilirsiniz.

Hocam,

Tam zamanlı ise mebbise işlenmesi iyi olur.

benim görevlendirme yazım mebbiste hiç görünmedi 5. senem

sanırsam yanlış yere bakıyorum

Ekli dosyalar

• 222.jpg
    222.jpg
    215 KB · Görüntüleme: 306
06Davut' Alıntı:
benim görevlendirme yazım mebbiste hiç görünmedi 5. senem

sanırsam yanlış yere bakıyorum
İstanbul'da değilsiniz heralde hocam ama, İstanbul'da da aynı . 5 senedir hiç işlenmedi

habibocak' Alıntı:
AKom' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
Hocam,

Hocam,

Tam zamanlidan kasıt ? 3 gun kendi okulumda 2 gun baska okulda

AKom' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
AKom' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
Hocam,

Hocam,

Tam zamanlidan kasıt ? 3 gun kendi okulumda 2 gun baska okulda

Tam zamanlı 5 gün anlamında Hocam. Sizinki kısmi zamanlı. Mebbise işlemeye gerek yok.

habibocak' Alıntı:
Hocam,

Habib hocam işlenmesi ya da işlenmemesi durumunda ne gibi bir artısı ya da eksisi olabilir. İstanbul'da hiç işlenmiyor mebbise...

Geri