FPBTR Görevlendirme Yapılmayan İller?

Kodla Büyü

birarti1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Parmak kaldırıyorum tabiiki RİZE,
Yine şaşırtmadı RİZE,
Esasında son 2-3 yıldır işler düzgün gidiyordu beni o zaman şaşırtmıştı RİZE,
şimdi özüne döndü RİZE,

Üstelik ilimizde sayın valimiz eğitime dair bütün mesaisini neredeyse KodlaRize projesine aktarmışken,
değerli MEM yöneticilerimiz yine yeniden sahne alıyorlar,
alkışlıyorum sizi Rize MEM.

Ankarayı da alkışlayabilirsiniz
Yanlışınız var. Ankara BTR işini en iyi yapan ildir. Ben son 8 senede de Formatör/BTR oldum ve tıkır tıkır görevlendirmeler zamanında yapılır. Bazı gecikmeler Valilik onayı'nın Salı'dan Salı'ya çıkmasıyla olur.

Son düzenleme:
Yanlışınız var. Ankara BTR işini en iyi yapan ildir. Ben son 8 senede de Formatör/BTR oldum ve tıkır tıkır görevlendirmeler zamanında yapılır. Bazı gecikmeler Valilik onayı'nın Salı'dan Salı'ya çıkmasıyla olur.
Ben de yıllardır Ankarada formatörüm geçen yıl 2 hafta 2014 te ise ekim sonunda yani 2 ay gecikmeli onaylandı.sadece 2 örnek verdim.formatör onayı genelde gecikmeli ve moral bozucu oluyor

Eskişehir ili Metin Hocamızı tebrik ediyorum gerçekten.
Seminer döneminde görevlendirmelere yapılıyor düzenli olarak.

Hocam sanırım senin yanlışın var. Daha önce 8 sene yozgatta çalıştım adamlar 1 gün sektirmedi görevlendirmeleri iyi mi. Burda ilk hafta bitti daha ortada yazı yok. Gelecek te bunlar başlatacakta derken ilk ayı heba edeceğiz anlaşılan

Yukarıda sayılan illerin en küçüğünden 5 kat daha küçük bir il olan Iğdır'da da henüz herhangi bir sonuç yok :) Bir alkışta Iğdır'a :)

Hâlâ gorevlendirmeler bekletiliyor. 10 gün oldu başvuru alınnalı ama sinuclandirilamadi bu kadar zormu bu işi yapmak. (Muş)

Geri