güzel bir setifika (psd)

Kodla Büyü
yönetmelik ekindeki sertifikayı kullanıyorum.. yaygın eğitim yönetmeli ekindeki sertifika yönetmelik gereği olmalı diye biliyorum.. yönetmelikte sertifika ve alınan modüller puanlarıyla beraber gösterilmesi şekli yordamı verilmiş.. eskiden böyle gösterişli şeyler hazırlıyorduk ama şimdi sanırım belli bir standarda uyulması gerekiyor.. sabırım yani!

tayinci42' Alıntı:
yönetmelik ekindeki sertifikayı kullanıyorum.. yaygın eğitim yönetmeli ekindeki sertifika yönetmelik gereği olmalı diye biliyorum.. yönetmelikte sertifika ve alınan modüller puanlarıyla beraber gösterilmesi şekli yordamı verilmiş.. eskiden böyle gösterişli şeyler hazırlıyorduk ama şimdi sanırım belli bir standarda uyulması gerekiyor.. sabırım yani!
hocam ne dediğinizi tam anlayamadım. cahilliğime verin.

vezir101' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
hocam ne dediğinizi tam anlayamadım. cahilliğime verin.

halk eğitim sertifikalarından bahsediyor galiba.

hocam tek dosya. Psd olduğu için çok büyük. Psd olduğu için çok kaliteli çalışma yapabilirsiniz.

Geri