Geçmişte girmiş olduğunuz yerleri nasıl gösterilr

Kodla Büyü

MEMEK

Süper Üye
Süper Üye
Arkadşalar bugün okulda bir arkadaş, hocam benim bilgisayarda ne yapıyorsum eşimi biliyor.Mesale msn de konuşsam diyor ki bu saaati de bu kişi ile konuştu ya da bu saatte e okula girmişsin hatta dedi ki eşim yanlış şifre yazdığını bile söyledi.
Bu nasıl bir iş.Hocamız geçmiş dosyalarda mı bahsediyor.Benim bilgiğim geçmiş dosyalar sadece sayfayı kaydediyor ve o sayfayı açıyor.Yok bu saatte bu siteye girmişsin filan bu nasıl oluyor.Aydınladırsanız sevinirim. Ayrıca nasıl silebilirim yani iptal etmek..

Hocam o bilgisayarda ebeveyn kontrol programlarına benzer bir program olabilir. Çocukların neler yaptığını görebilmek için Kullanılan programlardan. Eğer programı kuran şifre koyduysa silmek için de şifre gerekebilir...

Hocam o programlar herhangi bir siteye girerken şifre istiyor mu? Eğer istiyorsa o tür program yüklü değil bence?Çünkü bana şifreden bahsedmedi..

Programı KEYLOGGER,Casus Yazılımdır.bilgisayarında bu program kuruludur ve şifresini bilmezsen hiçbir şey yapamaz,programı bulamazsın bilgisayarında,kesin çözümü format atmaktır..saygılar

Bir sürü program var o işeri yapan... Ekran fotoğrafları, girilen siteler, kullanıcı adları ve şifreler vs... Hatta tüm bu bilgileri dilediğiniz mail adresine özet olarak gönderebilme gibi özelliklere de sahiptir...
Dikkatli olmak lazım...

ya önceden bi öğretmen vardı bizim ilçede,adamın msn iletilerini bulmuş eşi,küfürler,sataşmalar gırla,sonra noldular bilmiyorum,kadın boşansa yeriydi yani...

gzgz35' Alıntı:
Programı KEYLOGGER,Casus Yazılımdır.bilgisayarında bu program kuruludur ve şifresini bilmezsen hiçbir şey yapamaz,programı bulamazsın bilgisayarında,kesin çözümü format atmaktır..saygılar

Katılıyorum kesin keylogger. genellikle bilgisayar bilen kişilerin eşlerini kontrol etmek için kullandıkları bi yöntem:D ben de bi ara kız arkadaşımın bilgisayarına kurmuştum. sonra sonuçlar elime ulaşınca ertesi gün ayrıldım kendisinden :D:D

ayrıca bu olay dışında ama konu ile alakalı olarak

bilgisayarım sağ tık yönet, olay görüntüleyicisinden de bilgisayarın açılma saatini çeşitli programlarla ilgili windows olaylarını da görebilirsiniz. en azından bir gün içindeki son veya ilk tarih-saate bakarak bilgisayarın açılma ve kapanma saatini öğrenebilirsiniz.

gzgz35' Alıntı:
karekedi' Alıntı:
gzgz35' Alıntı:

Katılıyorum kesin keylogger. genellikle bilgisayar bilen kişilerin eşlerini kontrol etmek için kullandıkları bi yöntem:D ben de bi ara kız arkadaşımın bilgisayarına kurmuştum. sonra sonuçlar elime ulaşınca ertesi gün ayrıldım kendisinden :D:D

Hocam o program bilgisayar da görünmiyor mu ve göürünmiyorsa nasıl o kuran kişi kontrol edebiliyor?

kendi yüklediği tuş kombinasyonu ve şifresiyle açılabiliyor,silmenin tek yolu format(eğer şifreyi bilmiyorsan)

Arkadalar hepinize teşekkür ederim.Böyle bir şey kitaplarda okumuştum ve böyle bir şey varolduğunu unutmuştum.
Tekrar teşekkürler...

biraz geç ama olsun okuyanlara yardımcı olmak için ;)

sizde bir keylogger kurun ve onun keyloggere yazdığı şifreyi çalın ;)))))

Geri