Geçmişte Ödenen Ek Ders Ücretleri Geri Alınacak...

Kodla Büyü

akrep026

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bugün okula şu yazı geldi.
Ayda 4 defaya mahsus olmak üzere alınan "Ayakta Tedavi" yerine geçen Sevk karşılığında ödenen ek ders ücretleri Geri alınıyormuş...

98xf5.jpg
[/url][/url]

akrep026' Alıntı:
Arkadaşlar bugün okula şu yazı geldi.
Ayda 4 defaya mahsus olmak üzere alınan "Ayakta Tedavi" yerine geçen Sevk karşılığında ödenen ek ders ücretleri Geri alınıyormuş...

98xf5.jpg
[/url][/url]
Yanlış yönllendirme olmasın, o yazı diğer okullara daha erken geldi. Şu an için alınma gibi bir durum yok. Maliyeye sorulacak deniyor okuduysanız.. Daha belli olan bir şey yok

Bize daha yeni geldi hocam... Geri alınıp alınmayacağı sorulacak demiyor ama hocam. "Hangi tarihten itibaren geri alınacağı sorulacak diyor..."

ayda 4 defa sevk hakkını Türk eğitim sen almıştı. fakat milli eğitim bu işi danıştaya götürdü. dava kasım 2011 yılın başladığı için türk eğitim sen bu davayı kaybetti. MEB isterse kasım 2011 tarihinden itibaren isteyebilir. şimdi yetkili sendikada bu konu hakkında tık yok. yetkili sendika böyle olunca öğretmen daha çok hak kaybına itibar kayıbına uğrar. burda suçlu yetkili sendika değil. ona yetki veren öğretmendir.

laan taka taka öğretmene verdikleri 8.12 tl nin mi hesabını yapıyorlar hepten baştmışızda haberimiz yokmuş
editlendi.

Geri