Gelin Damat için Panaromik Düğün Fonları

Kodla Büyü

eemree

Süper Üye
Süper Üye
insanlar artık parkta bahçede falan çektiriyorlar
bu fonlar kullanılmaz oldu

zbkdygn' Alıntı:
Hepsi için geçerli değil stüdyoda çektirmek isteyen insanlarda çok.

hani nerde. ben izmirde 11 yıldır düğün albümü işi yapıyorum daha bir tane studyo da çektirmek isteyen çıkmadı :D
nerde bu çokluk :)

paylaşım için teşekkürler bu arada. muhakkak birilerinin işine yarayacakdır.

Doğrudur ben birşey demiyorum ama tamamının parkta bahçede çektirmek istemediğini bazılarınnda stüdyoda çektirmek istediğini belirtiyorum zaten dışarda çekmek fotoğrafçınında işine geliyor.insanları dışarıya yönlendiriyor.
Hobi olarak bu işi yapan kendi resimlerine uygulamak isteyen insanlarda çıkabilir hemen kestirip atmamak lazım.
zaten Downlad miktarı pek te demode olmadığını gösteriyor

bende zaten bu yüzden muhakkak birilerinin işine yarayacakdır dedim.
paylaşım için teşekkürler.

zbkdygn' Alıntı:
selcuk35' Alıntı:
zbkdygn' Alıntı:
Hepsi için geçerli değil stüdyoda çektirmek isteyen insanlarda çok.

hani nerde. ben izmirde 11 yıldır düğün albümü işi yapıyorum daha bir tane studyo da çektirmek isteyen çıkmadı :D
nerde bu çokluk :)

paylaşım için teşekkürler bu arada. muhakkak birilerinin işine yarayacakdır.

Doğrudur ben birşey demiyorum ama tamamının parkta bahçede çektirmek istemediğini bazılarınnda stüdyoda çektirmek istediğini belirtiyorum zaten dışarda çekmek fotoğrafçınında işine geliyor.insanları dışarıya yönlendiriyor.
Hobi olarak bu işi yapan kendi resimlerine uygulamak isteyen insanlarda çıkabilir hemen kestirip atmamak lazım.
zaten Downlad miktarı pek te demode olmadığını gösteriyor
hocam yanlış anlama sadece kullanılan bu fonlar bana demode geliyor onu belirttim illaki birilerinin işine yarar

Geri