gelişimarge.net ARGE FORUMU

Kodla Büyü

ysartemur

Seçkin Üye
Seçkin Üye
argede çalışan arkadaşlar.
bbnet bilişim öğretmenlerinin vazgeçilmezi. hemen hemen herşeyi armak bulmak için kullandığımız sayfa.Her hangibir konu hakkında arama yapacağım zaman googleden ziyade bbnetten arıyorum. bbnet bize çok şey kattı ve kendimizi geliştirmemiz için uygun bir platform oluşturdu.

yaklaşık iki aydır arge birimindeyim. ancak dikkatimi çeken en büyük eksiklik bbnet gibi bir platformun olmaması. diğer arkadaşlar bunun pek farkında değil ancak 3 yıl bbneti gördükten sonra arge için böyle birşeyin elzem olduğunu düşünüyorum.

ARGE lerin etkinliğinin, üretkenliğinin artması açısından böyle bir platform kurmamız diğer arkadaşlarında önünü açacaktır.

önerim bbnet gibi bir forum oluşturalım. ben lokalde aydında kullanmak için böyle bir çalışmaya başladım. ancak daha tam oturadı ve geliştirilmesi gerekiyor.http://forum.sokearge.net/
bbnete kardeş bir forum oluşturmak için fikirlerinizi bekliyorum.
ismi gelişimarge.net olabilir (isim bbnetten çalıntı)

Güzel fikir hocam. Ben ARGE'de yeniyim. Kaynak bulmada hakikaten çok sıkıntı yaşıyorum. Yabancı olduğum çok konu var. Zevkle döküman ve bilgi paylaşacağım ve tabii ki yararlanacağım bir site olur. BBnet'le yanyana sekmelerde güzel güzel geçinirler.

Geri