General Mobile Tablet Şarj Aleti sorunu

Kodla Büyü

yağmur07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Şarj adaptörü ya da kablosunda sorun olduğunda ne yapıyorsunuz? Telpadan isteyen var mı? Fiyat vs. bilgi verebilir misiniz?

Sayın hocam,

Her bir parça için 10 TL ücret talep ediyorlar ve bu ücrete kargo dahilmiş. Ücreti yatırdıktan sonra dekontu fakslıyor ya da e-posta ile gönderiyorsunuz. Onlarda size ilgili malzemeyi yolluyorlarmış... Destek hattından aldığım bilgi bu!

Kolay gelsin... :)

astro' Alıntı:
Sayın hocam,

Her bir parça için 10 TL ücret talep ediyorlar ve bu ücrete kargo dahilmiş. Ücreti yatırdıktan sonra dekontu fakslıyor ya da e-posta ile gönderiyorsunuz. Onlarda size ilgili malzemeyi yolluyorlarmış... Destek hattından aldığım bilgi bu!

Kolay gelsin... :)

Hocam ben şimdi konuştum, ücretsiz gönderiyoruz dediler.

Arızalı ürünü kargo ile göndermiyor muyuz yahu? Onlardan yeni parça mı istiyoruz? biz de bozuk bir kablo var da

Hocam bizde daha önce şarj sorunu oldu tableti ve bütün parçalarını yolladık değiştirip ücretsiz geri gönderdiler.

istbilg34' Alıntı:
Hocam bizde daha önce şarj sorunu oldu tableti ve bütün parçalarını yolladık değiştirip ücretsiz geri gönderdiler.
Teşekkürler hocam, ben sadece arızalı parçayı (kabloyu) göndereyim o zaman.

Sadece arızalı kabloyu yada şarj aletini gönderiyordum ve yenisi geliyor. Yalnız artık aşağıya bir tik koymuşlar tableti her şeyi ile kargoladım diyor.

kdoksan' Alıntı:
Sadece arızalı kabloyu yada şarj aletini gönderiyordum ve yenisi geliyor. Yalnız artık aşağıya bir tik koymuşlar tableti her şeyi ile kargoladım diyor.
Evet öyle birşey işaretledim, Gerçi bizdeki arıza çok net kablodaki kopukluk gözle görülüyor. Olmadı iletişime geçip tabletin farklı kablo ile şarj olduğunu da söyleriz.
İlla tableti de isterlerse onu da göndeririz.

Geri